בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
חופשה מ"אונס" לעובדי מרכז הפיתוח של "טראיון"  

חופשה מ"אונס" לעובדי מרכז הפיתוח של "טראיון"

 
 
חדשות נענע 

עשרות עובדים של מרכז הפיתוח הישראלי של חברת "טריון" הוצאו לחופשה כפויה בת שבוע לאחר שהחברה נקלעה לקשיים כלכליים

 
 
 
 
 
 
 
 
 
חברת ``טראיון`` העוסקת בייצור מודמים לכבלים כפתה על עובדיה חופשה בת שבוע. מזה זמן מסתובבות בחברה שמועות בדבר פיטורים המוניים, זאת לאחר שהחברה נקלעה לקשיים כלכליים. ערכה של מניית החברה ירד מ-140 דולר בתקופה המקבילה אשתקד ל-4 דולר למניה כיום. העובדים שחזרו היום אינם יודעים מה יהיה גורלם.
 
חברת "טראיון" האמריקאית הועסקת בייצור מודמים לכבלים, פתחה את מרכז הפיתוח שלה בארץ לפני כשנה וחצי. על מנת להרחיב את נתחי השוק שלה רכשה "טראיון" מספר חברות סטארט- אפ קטנות שבעזרתם קיוותה למנף את מוצריה.

כמה גורמים שחברו יחדיו הביאו לירידה חדה בערכן של מניות החברה במהלך השנה האחרונה. כך למשל נפוצו שמועות אודות אנליסט אשר ניסה לעשות מניפולציה על מניות החברה בנאסד"ק, והועלו טענות בדבר ניהול כושל של הנציגות הישראלית. אולם הסיבה המהותית שהביאה לקשיים כלכליים היא פגיעה במכירות ברבעון האחרון, כתוצאה מנוכחותם בשוק של ספקים טיוואניים המספקים מוצרים דומים במחירים נמוכים בהרבה.

לאחרונה עזבו מרצונם מספר עובדים שהבינו כי עתידה של החברה אינו ברור. אולם הנהלת החברה ניסתה לשדר אופטימיות ובשיחות פנימיות מבהירה לעובדים כי קיצוצים יתכנו אבל רק לצרכי התייעלות. קיצוצים כאלה, הדגישו בהנהלה, לא יפגעו בתחום הפיתוח. אולם, היום לאחר החזרה מן החופשה, נפוצו שמועות בין העובדים על פיטוריהם הצפויים של עשרות מחבריהם במחלקת הפיתוח.

מחברת טראיון נמסר כי החברה שוקדת בימים אלה על רה-ארגון בשורותיה על מנת לאתר את הכיוונים הפוטנציאלים בהם מצטלבים שווקים גדולים ויתרונות טכנולוגיים ושיווקיים בהם התברכה חברה. עם סיום התהליך מצבת כוח האדם תותאם לפעילות החברה שתעלה אותה שוב על דרך המלך. על פי מה שידוע בשלב הזה מספר הפיטורים יהיה מצומצם ופעילות מרכז הפיתוח בארץ לא תיפגע. עוד מסרה דוברת החברה כי המשבר שפקד את שוק התקשורת רחבת פס לא פסח על טראיון שהגיעה למעמד של הספקית השניה בגודלה בעולם וזאת בשל סיבות רבות.החברה מאמינה שהיא תעלה על דרך המלך בסופו של הדבר תוך ניצול מקסימלי של הפוטנציאל הטכנולוגי שעומד לרשותה
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by