בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
רובינשטיין עם שובו ארצה: צר לי שמכתבי הפך למסמך פוליטי 
 
 
חדשות נענע 

היועץ המשפטי לממשלה הגיב לראשונה על דבריו של ראש הממשלה הבוקר, לפיהם במכתב ששלח רובינשטיין אליו הוא נתן ביטוי לעמדותיו הפוליטיות הימניות

 
 
 
 
 
 
 
 
 
היועץ המשפטי לממשלה, אליקים רובינשטיין, אמר היום (שלישי) עם שובו לארץ, כי נודע לו שהמכתב ששלח לראש הממשלה, אהוד ברק, עורר ויכוח ציבורי ופוליטי. "מדובר במכתב שנמסר לראש הממשלה לפני הדיון בנושא והיה בידו בזמן הדיון", אמר רובינשטיין.
 
רובינשטיין אמר כי מעצם היותו עובד ציבור, הוא ממלא את תפקידו בכך שמביע את עמדתו המשפטית וכי זוהי חובתו המקצועית והמצפונית לעשות כן, בדיוק כפי שעושה זאת הרמטכ"ל או ראש השב"כ.

 

'שיטת ההכפשות על רקע פוליטי אינה חדשה במקומותינו'

היועץ המשפטי לממשלה שב ואמר כי המו"מ הגורלי בין ישראל לפלסטינים אינו בלתי חוקי, אך הוסיף כי הוא מעורר שאלות קשות באשר ללגיטימיות המוסרית שלו, וכי שאלות אלו יש לשקול בזהירות וכן לשקול את מה שהכרחי ומה שניתן להימנע ממנו.

רובינשטיין ביקש להוסיף כי הוא עסק במשך כרבע מאה תחת ממשלות שונות בנושא השלום וכי נושא זה קרוב ללבו. הוא ציין כי מזה כמה שנים נתונים הוא ועמיתיו לעבודה להתקפות בלתי פוסקות מימין ומשמאל וכן מגורמים דתיים שונים.

"לצערי שיטת ההכפשות על רקע פוליטי אינה חדשה במקומותינו" אמר רובינשטיין.כמו כן הוא הוסיף כי הוא רוחש כבוד לראש הממשלה, ואמר כי הוא מצפה שיכבדוהו כפי שהוא מכבד את הבריות.

 
 

'כל חיבוק פוליטי הוא חיבוק דב'

עוד הוא הוסיף "כל חיבוק פוליטי הוא חיבוק דב מבחינתי, ומצער אותי כי במכתבי נעשה שימוש פוליטי. כל חיי הבוגרים שירתי את המדינה, ואני מתכוון להמשיך לעשות כן".

דבריו של רובינשטיין באו בעקבות דבריו של ראש הממשלה, אהוד ברק, הבוקר, לפיהם במכתב ששלח אליו רובינשטיין הוא נתן ביטוי לעמדותיו הפוליטיות הימניות.האם נכון עשה היועץ בשולחו לברק את המכתב? מדברים על זה עכשיו בפורום אקטואליה בנענע

 

ידיעות קודמות

 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by