בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
קלינטון וערפאת יחדשו דיוניהם במהלך הלילה 
 
 
חדשות נענע 

יו"ר הרשות הפלסטינית סירב לדבר עם עיתונאים בסיום הפגישה הראשונה. ברק: 'נוכח התנהגותו ועמדותיו של ערפאת - איננו יכולים להמשיך בשיחות ובמגעים עם הפלסטינים'

 
 
 
 
 
 
 
 
 
נשיא ארצות-הברית, ביל קלינטון, ויו"ר הרשות הפלסטינית, יאסר ערפאת, קבעו לחזור ולהיפגש במהלך הלילה, עם סיום הפגישה בין השניים לה הקצה קלינטון שעה וחצי.
 
ברקע הפגישה עמדה החלטתו של ראש הממשלה, אהוד ברק, להפסיק את המשא ומתן עם הפלסטינים. בסיום הפגישה סירב ערפאת לדבר עם עיתונאים שחיכו לו בפתח הבית הלבן.

בגלי צה"ל דווח כי לקראת השיחה הביעו גורמים בוושינגטון פסימיות באשר לאפשרות להגיע להבקעה מדינית בשבועות הקרובים. הגורמים ציינו גם כי משיחתו הטלפונית עם ערפאת אמש (שני) התרשם קלינטון כי יו"ר הרשות הפלסטינית מעוניין להשיב בחיוב על הצעת הגישור של נשיא ארצות-הברית אך חושש שהיא לא תיושם על-ידי ישראל, אם ייבחר יו"ר הליכוד, ח"כ אריאל שרון, לראשות הממשלה או אם ישראל תחפש פרצות בהסכם כדי להימנע מיישומו.
 

ברק: 'עלינו להתרכז בצמצום הטרור'

לקראת הפגישה אמר דובר מחלקת המדינה כי מטרתה היא ליצור הבנה משותפת בין קלינטון לערפאת בעניין הצעתו של נשיא ארצות הברית, וכן לסייע לנשיא להכריע בשאלה אם יש בסיס להתקדם במשא-ומתן לקראת הסדר. הנשיא קלינטון הקצה כשעה וחצי לפגישתו עם ערפאת.

בעקבות פיגוע מכונית התופת והצטברות הידיעות לפיהן פעילי תנועת הפת"ח, תנועתו של ערפאת, היו מעורבים בו - החליט ראש הממשלה אהוד ברק להפסיק את המשא ומתן המדיני עם הרשות הפלסטינית. בראיון לערוץ הראשון שב ראש הממשלה ואמר כי אינו מאמין כי ייחתם הסכם שלום עם הפלסטינים לפני הבחירות.

ברק הוסיף כי "נוכח התנהגותו ועמדותיו של ערפאת, והתקפות הטרור בימים האחרונים, איננו יכולים להמשיך בשיחות ובמגעים עם הפלסטינים". לפיכך, אמר ראש הממשלה, "עלינו להתרכז בצמצום הטרור".מה תניב פגישת קלינטון-ערפאת? מדברים על זה עכשיו בפורום אקטואליה בנענע


 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by