בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
דפי זהב - עכשיו בתוך הפאלם  
 
 
רון רבין, מערכת סיון

חברת דפי זהב הכריזה על שיתוף פעולה עם חברת NomadIQ בהעלאת תכנים ישראליים למכשירי פאלם פיילוט. המתשתמשים יהנו ממסד נתונים מורחב של כל בתי העסק בסביבתם

 
 
 
 
 
 
 
 
 
חברת דפי זהב הכריזה היום (שלישי) על שיתוף פעולה בינה לבין חברת נומדיק (NomadIQ), במסגרתו תספק דפי זהב לחברת נומדיק תכנים ללא תשלום, הכוללים מידע על מקומות בילוי, קניות ומידע שימושי. בנוסף, מעתה תארח דפי זהב באתרה את האתר העברי של תוכנת נומדיק, תחת קטגורית YellowPalm.
 
"התאזרחותו הישראלית" של הפאלם, אם כן, הולכת וגוברת. לפני מספר שבועות דווח על תוכנת "נומדיק" המיועדת למכשיר הפאלם, המספקת מידע שימושי על בתי העסק בתל אביב ובירושלים. בנוסף כוללת התוכנה חיבור לאינטרנט, תוכנת ניווט, תוכנת מסרים מידיים ומפה עדכנית של הערים.
 
שיתוף הפעולה יאפשר ל"נומדיק" להרחיב את יכולתה ולהתאים אותה אף יותר למשתמש הישראלי. בעלי פאלם יוכלו ליהנות ממסד נתונים מורחב של כל בתי העסק באזור מגוריהם או עבודתם. הגולש יוכל להקיש את מיקומו המדויק ולקבל את המידע הרלוונטי למיקומו הפיזי. לדוגמא, אדם המבקש להגיע לארוחת צהרים במסעדה, יוכל לסמן את מיקומו ולקבל רשימת מסעדות, הסמוכות למקום הימצאו, ואת תיאורן. כמו-כן, יוכל המשתמש לראות את מיקומו ואת מיקום המסעדות על גבי מפה וכן לקבל הוראות הגעה למקום הבחירה. למשתמשים בעלי מודם תואם פאלם: התוכנה תומכת בקהילה מקוונת ומאפשרת שליחת הודעות ואיורים למשתמשים אחרים, ניהול צ`ט ואף קביעת פגישות, תוך שימוש בנתוני המיקום. בשלב ראשון יינתן השרות על עסקים הממוקמים בתל-אביב ובירושלים. בחודשים הקרובים יורחב השרות לערים נוספות.

נעמה גמליאל טל, מנהלת שיווק תחום האינטרנט של דפי זהב, מסרה כי שיתוף הפעולה עם נומדיק שהחל בימים אלו, מתווסף למספר שיתופי פעולה ושירותים חדשניים שמציע האתר במספר אמצעי תקשורת, שמטרתם לחסוך לגולש זמן ולסייע לצרכנים ולעסקים ביצירת עסקאות מועילות.

את תוכנת נומדיק ניתן להוריד באתר YelloPalm או באתר העברי של חברת נומדיק.

 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by