בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
האיחוד האירופי לא הכיר באריאל כעיר דיגיטלית בגלל מיקומה 

האיחוד האירופי לא הכיר באריאל כעיר דיגיטלית בגלל מיקומה

 
 
כרמל וייסמן, מערכת ס

פרוייקט הניסוי "העיר החכמה" של "אופק" באריאל, נבחר על ידי האיחוד האירופי להימנות על "ערי אירופה הדיגיטליות"; האיחוד חזר בו מבחירתו, כשגילה כי העיר ממוקמת מעבר לקו הירוק.בנוסף, ראש העיר אריאל כועס על יס והכבלים, שמזניחות את העיר

 
 
 
 
 
 
 
 
 
ראש עיריית אריאל, רון נחמן,התומך בתחרות בשוק התקשורת וחושש מדואו-פול של בזק והכבלים, בחר בניסוי חדשני של "אופק" מקבוצת יורוקום, לאינטרנט אלחוטי מהיר.
 
הפרוייקט הניסויי הופך את אריאל לעיר הדיגיטלית המתקדמת ביותר בישראל, הכרה זו גובתה גם על ידי האיחוד האירופי, אשר בחר בה להימנות על "ערי אירופה הדיגיטליות", בועידת האיחוד האירופי האחרונה, אשר נערכה בוארי שבאיטליה. עם זאת, כאשר גילה האיחוד כי העיר ממוקמת באיו"ש, השתתפותה הרשמית בוטלה.

עיריית אריאל ו"אופק" מפעילות מאז יולי 2000 פרוייקט משותף של "עיר חכמה". הפרוייקט מחבר את מוסדות העירייה, מוסדות החינוך וחלק מהבתים הפרטיים למערכת אינטרה-נט עירונית, המספקת ווידאו על פי דרישה ושירותי פס רחב נוספים. הניסוי מבוסס על טכנולוגיות אלחוטיות חדשניות של "אופק", נורטל נטוורקס, סיסקו וחברות הסטארט אפ הישראליות פלאוור ואומגון.

נחמן טוען כי חברות הכבלים אשר קיבלו רשיון לעריכת ניסוי אינטרנט מהיר בעירו, לא מימשו אותו. בנוסף, מחכים מאות מתושבי אריאל לחברת הלווין, יס, אשר מסרבת להגיע להתקנות בעיר.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by