בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
ארבעה נערים ישראלים חשודים שעמדו להפיל שרתי אינטרנט בארה"ב 

ארבעה נערים ישראלים חשודים שעמדו להפיל שרתי אינטרנט בארה"ב

 
 
מערכת סיון.קום

ההאקרים הצעירים חשודים שביקשו לשבשאת הגישה למחשבים אמריקאים בחג המולד; החשוד העיקרי הודה בחלק מהעבירות ונשלח למעצר בית; הארבעה שיתפו פעולה עם פורצי מחשבים אמריקאים

 
 
 
 
 
 
 
 
 
המשטרה עיכבה שלשום לחקירה ארבעה נערים, כבני 17 ממרכז הארץ, החשודים כי עמדו לשבש בחג המולד את הגישה למחשבים אמריקאים. הארבעה יצרו קשר עם פורצי מחשבים אמריקאים שהיו אמורים לעזור להם לבצע את המשימה.
 
אחד הנערים, שכל הנראה תיכנן את העבירות והנהיג את החבורה, שוחרר למעצר בית כשהותרה לו רק יציאה ללימודים. שלושת הנערים האחרים שוחררו לביתם מיד בתום החקירה, זאת לאחר שהביאו לזיהויו ומעצרו של החשוד העיקרי במעשה.

לפני כשבוע קיבלו חוקרי מפלג עבירות המחשב ביחידה הארצית לחקירות הונאה (יאח"ה) פניה מהאף.בי.איי שניהל חקירה כנגד קבוצה של פורצי מחשב אמריקאים. הקבוצה, לפי החשד, גרמה לשיבוש הגישה לספקית האינטרנט דאל-נט. החוקרים חשדו כי בכוונת החשודים לבצע מתקפה כוללת על שרתי החברה בחד המולד ובערב השנה החדשה. לטענת האף.בי.איי, בקבוצה לקחו חלק גם שלושה ישראלים שכבר בדקו את
יכולת החדירה למחשבי הספקית.

שלושת החשודים אותרו בארץ וכחצי שעה לפני כניסתה של השנה החדשה הגיעו החוקרים לביתם. הם לקחו מחשבים וחומרי מחשב כדי לקשור את הנערים לעבירות המיוחסות להם. כשנחקרו סיפרו השלושה על הנער הרביעי שהדריך אותם. בביתו נתפס חומר מחשב שכלל תוכניות לביצוע מתקפות אלקטרוניות מתוחכמות באינטרנט. הנער הודה בחקירתו בחלק מהעבירות שיוחסו לו.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by