בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
הסכם נוסף לנאפסטר עם חברת תקליטים 
 
 
יניב קרן, מערכת סיון

הסכם שני לנאפסטר עם חברת תקליטים עמצאית מגרמניה, שמקווה בעזרת ההסכם להפיק רווחים ולצאת מהקשיים הכלכליים אליהם נקלעה

 
 
 
 
 
 
 
 
 
חברת נאפסטר הודיעה אתמול כי היא מתכוונת לחתום על הסכם שיתוף פעולה עם חברת המוסיקה העצמאית הגדולה "אדל מיוזיק" (Edel Music AG). ההסכם העתידי מהווה צעד נוסף בנסיונותיה של נאפסטר לכרות בריתות עם שותפים בתעשיית המוסיקה.
 
בסוף חודש אוקטובר השנה חתמה נאפסטר על ההסכם הראשון עם ענק המוסיקה הגרמני "ברטלסמן", בו ייסדו שתי החברות חברת בת משותפת שעתידה להציג שירות החלפת קבצי מוסיקה בתשלום. במסגרת ההסכם הודיעה "ברטלסמן" כי היא מתכוונת למשוך את תביעתה נגד נאפסטר. ההסכם בין שתי החברות גרר תביעה מצד חברת תקליטים עצמאית מסן פנסיסקו, שטענה כי "ברטלסמן" מסייעת לנפסטר לגרום הפסדים לחברות התקליטים האחרות. בעיה נוספת שהתעוררה היא העובדה שמצע החלפת קבצי המוסיקה מסייע להפצת שירים נאציים שאסורים על פי החוק הגרמני.

חברת "אדל מיוזיק" שבסיס האם שלה נמצא בהמבורג, גרמניה, מייצגת אומנים שונים ומייצרת תקליטי אוספים רבים. בין אומניה הרבים נמנים הלהקה השבדית רוקסט, הזמרת ג`ניפר פייג` ועוד. החברה הודיעה כי במסגרת ההסכם תאפשר להחליף את כל המוסיקה שברשותה באמצעות נאפסטר. החברה הגרמנית, שנאלצה לערוך קיצוצים בעקבות לקשיים כלכליים, מסרה עוד כי היא מצפה שהמודל העסקי החדש של נאפסטר, יסייע לה לעלות שוב על דרך המלך.


ואיפה אנחנו בסיפור? מדברים על זה עכשיו בפורום תרבות דיגיטלית בנענע
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by