בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
גלעד שר לוושינגטון; לשכת רה"מ: המו"מ לא מתחדש  
 
 
חדשות נענע 

קבינט השלום החליט לשגר את מנהל לשכת רה"מ לוושינגטון כדי לברר פרטים על תשובת ערפאת לקלינטון. לשכת ברק מבהירה: לשר לא נקבעו שיחות עם פלסטינים

 
 
 
 
 
 
 
 
 

קבינט השלום החליט הערב (רביעי) לשלוח את מנהל לשכת ראש הממשלה, עו"ד גלעד שר לוושינגטון כדי לברר פרטים על תשובת יו"ר הרשות הפלסטינית, יאסר ערפאת, להצעת הגישור של נשיא ארצות הברית, ביל קלינטון.
 
בקול ישראל דווח כי גורמים בכירים בלשכת ראש הממשלה אמרו הערב כי לשר מתוכננות פגישות עם האמריקנים בלבד, וכי ישראל אינה מחדשת בשלב זה את המשא ומתן עם הפלסטינים.

קבינט השלום התכנס בעקבות הודעת דובר הבית הלבן, לפיה ערפאת אמר לקלינטון שהוא מקבל את הצעת הגישור, עם כמה הסתייגות, כבסיס להמשך השיחות. הדובר הוסיף כי קלינטון ינסה לגשר בין הצדדים על בסיס מצע היוזמה והבהיר כי קשה יהיה להשיג הסכם בלי שתיפסק האלימות.

קבינט השלום החליט להיענות להצעת קלינטון להקמת מנגנון משולש אמריקני-ישראלי-פלסטיני לבחינת דרכים למניעת הטרור והפחתת האלימות. בקול ישראל דווח כי נציג ישראל במנגנון יהיה שר התחבורה והתיירות, אמנון ליפקין-שחק. כמו-כן דווח כי בשיחותיו בוושינגטון ידון מנהל לשכת ראש הממשלה גם בפרטים בהקמת המנגנון.

בתוך כך הפלסטינים מביעים הערב תמיהה על רעיון המנגנון המשולש, ומזכירים כי מנגנון כזה הוקם כבר בועידת שארם א שייח`, ונציגי הצדדים הספיקו לקיים מספר מפגשים, חלקם אף בשבועיים האחרונים.

יהיה הסכם? מדברים על זה עכשיו בפורום אקטואליה בנענע
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by