בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
רמון מתייצב מאחורי ברק  
 
 
חדשות נענע 

'הכעס הוא יועץ רע' אומר רמון ומכריז כי יעשה כמיטב יכולתו לבחירתו של רה"מ. תוקף את הקריאות לברק להסיר את מועמדותו, אם לא ישתפר מצבו בסקרים

 
 
 
 
 
 
 
 
 
השר חיים רמון מתגייס לראשונה למערכת הבחירות של אהוד ברק לראשות הממשלה.
 

לאחר תקופה ארוכה של שתיקה והיעדרות מאירועים בהשתתפותו של ראש הממשלה, אמר הערב (רביעי) רמון בכינוס פעילים בבת-ים כי יעשה כמיטב יכולתו למען בחירתו של ברק.
 
בגלי צה"ל דווח כי רמון אמר שהביקורת שלו על התנהלותו של ברק לא נעלמה וכי קיימים חילוקי דעות ביניהם, "אבל הם נעלמים כשמול ברק עומד שרון". "הכעס הוא יועץ רע", המשיך רמון, "וצריך בראש קר לראות מה עומד לפנינו ולמנוע מאריאל שרון להיות ראש ממשלה".
 
 

'חמישה שבועות במדינת ישראל הם הרבה מאוד זמן'

בחדשות Ynet דווח כי בדבריו התייחס רמון גם לסיכוייו של ברק להפוך את הקערה על פיה ולנצח בבחירות לראשות הממשלה. רמון אמר כי הוא מאמין שהפער בסקרים יצטמצם לקראת יום הבחירות, אך הוסיף כי אינו בטוח שברק ינצח. בכל מקרה, אמר רמון, "חמישה שבועות במדינת ישראל הם הרבה מאוד זמן".

רמון אמר כי הוא מתנגד לקריאות לברק להסיר מועמדותו לראשות הממשלה, אם לא ישתפר מצבו בסקרים. "אתם גורמים לנבואה להגשים את עצמה. זה לא הוגן לעסוק בזה ואסור לעסוק בזה. אנו עסוקים היום בלנצח". דברי רמון.האם יצליח ברק לעשות את הבלתי אפשרי? מדברים על זה עכשיו בפורום בחירות בנענע

 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by