בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
ברק: חידוש השיחות רק אם תחול ירידה באלימות 
 
 
חדשות  נענע

"נכונות עקרונית" בישראל לחידוש השיחות עם הפלסטינים בעקבות הודעת דובר הבית הלבן, לפיה ערפאת קיבל את הצעת הגידור של קלינטון, עם מספר הסתייגות משמעותיות, כבסיס להמשך השיחות; ביילין: הסיכוי להשגת הסכם הולך ופוחת

 
 
 
 
 
 
 
 
 
ראש הממשלה, אהוד ברק, מביע "נכונות עקרונית" לחידוש המשא-ומתן, אבל מתנה זאת בכך שתחול ירידה משמעותית באלימות בשטחים. זאת בעקבות הודעת הבית הלבן על תשובה חיובית של ערפאת להצעת הגישור, בפגישתו עם קלינטון.
 
ראש לישכת ראש הממשלה, עו"ד גלעד שר, ינחת אחר הצהרים (חמישי) בארצות הברית. זאת על מנת ללמוד לעומק את תוכן התשובה של יושב ראש הרשות , יאסר ערפאת, להצעתו של הנשיא קלינטון. הוא צפוי להיפגש עם נציגים אמריקניים בלבד.
 

בן-עמי: דרוש נס להשגת הסכם מהיר

שר החוץ שלמה בן עמי אמר אמש בשבדיה כי דרוש נס על מנת שיושג הסכם שלום לפני תום עידן קלינטון בבית הלבן. "רמת האלימות חייבת לרדת בהרבה לפני שהשיחות יוכלו להתחדש", הוא הוסיף.

חבר קבינט השלום, השר יוסי ביילין, הדגיש גם הוא בראיון לגלי צה"ל כי ישראל לא תוכל לחדש את המגעים המדינים, מבלי לראות מאמצים מצד ערפאת להלחם בטרור. ביילין הוסיף שהזמן הולך ואוזל, וכי הסיכוי להשגת הסכם עם הפלסטינים רק הולך ופוחת. לדבריו, יש צורך דחוף בחידוש שיתוף הפעולה הבטחוני בין ישראל לרשות הפלסטינית.
 
 

רוצים לדבר על זה?
בואו לפורום אקטואליה בנענע
 

ידיעות נוספות

 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by