בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
ועדת המעקב לא מוותרת על זכות השיבה של הפלסטינים 
 
 
חדשות  נענע

עם זאת, אישרה הועדה פה אחד את מסמך התשובה של יו"ר הרשות לנשיא קלינטון. ערפאת ימסור הודעה רשמית היום (חמישי) בקהיר בסיום הכינוס. ראש הממשלה הודיע כי המו"מ לא יחודש אם לא תהיה ירידה באלימות

 
 
 
 
 
 
 
 
 
משתתפי הועדה הערבית המיוחדת לנושא הפלסטיני, שמכונסת בקהיר בחסות הליגה הערבית, הביעו תמיכה פה אחד בתשובת יו"ר הרשות לנשיא קלינטון. שכנדרשו לסוגיית זכות השיבה אמרו כי זוהי `זכות קדושה` ואין לוותר עליה.
 
הועדה הערבית דחתה את האפשרות לקבל את הריבונות בהר הבית בתמורה לויתור על זכות השיבה. כמו כן תמכו משתתפי הכינוס בכל ההסתייגויות שהציב ערפאת בתשובתו. סוריה ולבנון ניסו לשווא למנוע את התמיכה הגורפת.

בתוך כך, מפקדת האינתיפאדה פרסמה היום כרוז בו היא דוחה מכל וכול את הצעותיו של הנשיא האמריקני. המפקדה, בה חברים הפתח`, החמאס והג`יהאד האיסלמי, קוראת להמשיך במאבק האלים ובאינתיפאדה

ברשות הפלסטינית אומרים הבוקר כי ערפאת לא שינה את עמדותיו, ולא השיב בחיוב להצעת קלינטון, אלא רק הסכים שיהיה בסיס למשא ומתן שיתחדש בין הצדדים. חבר הקבינט הפלסטיני, נביל שעת`, אומר כי הפלסטינים ישיבו להצעת קלינטון רק אחרי פגישת וועדת המעקב של מדינות ערב היום בקהיר.

ח"כ אחמד טיבי, לשעבר יועצו של ערפאת, אמר בראיון לגלי צה"ל כי ועידת שרי החוץ לא תחסום אפשרות של קידום המשא ומתן, וכי ישראל צריכה להפסיק את האלימות מצידה לפני שהיא מפנה דרישות לצד הפלסטיני.
 

רוצים לדבר על זה?
בואו לפורום אקטואליה בנענע
 
 

ידיעות נוספות

 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by