בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
הצלחה מסחררת לאתר חיפוש פורנו ללא פרסומות או תשלום  

הצלחה מסחררת לאתר חיפוש פורנו ללא פרסומות או תשלום

 
 
עידו קינן, מערכת סיו

ירוויח ממכירות סרטי סקס, פרימיומים ושיווק מאגר הנתונים שלו

 
 
 
 
 
 
 
 
 
אתר בריטי חדש לחיפוש פורנוגרפיה גרף חמישים אלף משתמשים, כמעט ללא פרסום.
 
אתר החדשות NewsBytes מדווח, כי עוד בטרם הושק האתר רשמית, הגיעו אליו המשתמשים באמצעות שמועות מפה לאוזן.

האתר, "האנט4פורן", הוא הגירסה נטולת הפרסומות של "דוטאדולטז" , שתיהן בבעלות "סייברבריטן". המשתמשים צריכים להירשם עם שם, סיסמה וכתובת אימייל, והאתר מבטיח חיפוש פורנוגרפיה ללא פרסומות וללא תשלום.

אם כי, בתנאי הרישום נכתב, שהחברה רשאית להוסיף פרסומות לאתר בכל עת, וכי היא עשויה לחלוק את המידע עם שותפים במבצעים ספציפיים. גורם נוסף לחשש, הוא העובדה שחלק מהרווחים של האתר צפוים להגיע משיווק מאגר הנתונים.

"היה קידום מכירות מסוים של האתר", אמר מנהל התוכן של סייברבריטן, דניאל איקוויץ-סיידלר, אשר הופתע מההיענות העצומה. מנכ"ל סייברבריטן, בנג`מין כהן, אמר כי מתוך אלפיים עלונים שחולקו, אלף איש נרשמו, כאשר שיעור ההיענות הרגיל עומד על שני אחוזים.

תוכנת החיפוש, יש לציין, טרם פעילה, אך תתחיל לפעול בהמשך החודש. לדברי כהן, האתר יאפשר חיפוש נוח, ללא באנרים של פרסום, אשר ממילא לא כל כך ריווחיים. חיזוק למגמת הירידה בהכנסות מפרסום משתקף בהתערערות המודל העסקי של אספקת אינטרנט חינם תמורת צפייה בפרסומות. ה"ניו יורק טיימז" דיווח בתחילת החודש, כי חברת בלולייט סגרה שירות כזה, ואילו נטזירו הגבילה את משתמשיה במספר שעות הגלישה.

האתר כן מתכוון להרוויח ממכירת תוכן פרימיום, סרטי סקס, ושיווק מאגר הנתונים שלו, כאמור. בנוסף, משמש האתר כלי זול לגיוס משתמשים נוספים לקבוצת סייברבריטן.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by