בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
מנכ"ל סאני: העסקה עם תפוז תיסגר בתחילת שבוע הבא 

מנכ"ל סאני: העסקה עם תפוז תיסגר בתחילת שבוע הבא

 
 
יניב קרן ומיכל סבו.

חברת סאני תרכוש את פורטל 'תפוז'; הודעה מסודרת תצא לבורסה בתחילת שבוע הבא; שווי העסקה מוערך בכמליון וחצי דולר

 
 
 
 
 
 
 
 
 
עסקת סאני-`תפוז` עומדת להיסגר בתחילת שבוע הבא. חברת סאני צפויה להוציא הודעה מסודרת לבורסה על הרכישה, כך מסר מנכ"ל החברה, אילון גינצבורג. פרטי העסקה חסויים בשלב זה.
 
לפני יומיים דיוחה מערכת סיוון.קום על עסקת הרכישה הנרקמת בין פורטל האינטרנט `תפוז` לבין חברת סאני, המחזיקה בבעלותה גם את אתר "אחלה". על פי כל ההערכות, ימשיכו שני האתרים לפעול במקביל ויתמקדו בתחומים שונים.

סאני החלה במגעים עם `תפוז` כבר לפני מספר חודשים, אולם שווי האתר באותה תקופה הוערך בכ-7.2 מיליון דולר. לא מן הנמנע, שירידת ערכו של האתר, ששוויו מוערך כיום בכמליון וחצי דולר, היא שהביא להסכם הרכישה הנוכחי.

במהלך הזמן החולף הצהירה סאני כי היא אינה מתכוונת להשיג לעצמה שליטה מלאה ב`תפוז`, אלא להזרים אליו מזומנים בתמורה לשליטה חלקית. לפני כשלושה שבועות התפרסמו ידיעות בדבר מגעים שמנהלת חברת סלקום עם `תפוז`, סלקום סירבה להגיב לעניין ויתכן מאוד כי הדבר נועד על מנת לעורר עניין מחדש אצל סאני, שהתנגדה לרכישת `תפוז` במחירו הגבוה.

במהלך חודש נובמבר הודיעו ראשי `תפוז` כי פיטרו שבעה עובדים במטרה להתייעל ולהגיע לרווחיות. עסקת הרכישה של סאני תואמת את המצב החדש שנוצר בשוק- התכנסות בתחום הפורטלים. סאני מחפשת ככל הנראה נתיב שיסייע לה למצב את עצמה כספקית תכנים מובילה בתנאי השוק החדשים שנוצרו.

עד לזמן כתיבת שורות אלה לא ניתן היה להשיג את תגובת `תפוז`.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by