בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
MSN ישראל: אנחנו ממשיכים במגעים עם Ynet  
 
 
עידו קינן, מערכת סיו


עדיין לא סגרנו את האפשרות לשיתוף תכנים הן עם Ynet והן עם מעריב אינטרנט, אומרים ב-MSN ישראל. גורם בענף: הצהרתו של מנכ"ל Ynet, לפיה לא יהיה שיתוף תכנים, היא מהלך טקטי בלבד

 
 
 
 
 
 
 
 
 
באתר MSN ישראל לא מתרשמים מדבריו של מנכ"ל Ynet, מוטי שוורץ, לפיהם הוחלט שלא לשתף פעולה עם MSN בתחום התוכן.
 
"אנחנו במגעים עם שני הגופים (מעריב אינטרנט ו-Ynet). לא הוחלט דבר, לא לחיוב ולא לשלילה", אמר מנהל הפיתוח העסקי ב-MSN ישראל, יבין גילמור, בתגובה לפניית סיון.קום. "הדברים מאוד דינמיים. אם היית שואל את Ynet לפני זמן קצר, אם הם יתאחדו עם `ידיעות אחרונות`, גם היו אומרים לך שלא". גורם בענף מעריך שדבריו של שוורץ הם ניסיון של Ynet "לעשות שרירים", כטקטיקה של משא ומתן
 
בראיון לעיתון "הארץ" אמר אתמול מנכ"ל Ynet, מוטי שוורץ: "נראה לי של-MSN ישראל אין מודל שיכול להתאים לנו, ולכן להערכתי, למרות המגעים, לא נשתף איתם פעולה בסופו של דבר". "בתוך MSN קשה לנו להמחיש את היתרון שיש לנו בתחום התכנים", המשיך שוורץ, "בשעה שאנחנו מופיעים לצד גופי תוכן נוספים".

באותו עניין, פורסם ב"גלובס" ביום שני ראיון עם מנכ"ל MSN ישראל, דורון ליבשטיין. מהכתבה עולה, כי מעריב אינטרנט התנתה שיתוף פעולה עם MSN ישראל, במיזוג בין שני האתרים.
 
 

מעריב: 'בשלב זה איננו רואים כל מקום למיזוג עם גורם כלשהו'

"בשלב זה איננו רואים כל מקום למיזוג עם גורם כלשהו", ביקשה יו"ר דירקטוריון מעריב אינטרנט, סמדר נמרודי-רינות להבהיר לסיון.קום. "הבעלות על התוכן תמשיך להיות אבן יסוד במדיניות החברה. מעריב אינטרנט לא רואה כל מקום לחלוק נכס זה עם גורם כלשהו". ליבשטיין אמר ל"גלובס", כי MSN ישראל לא תסכים להתמזג עם מעריב אינטרנט, אולם הביע תקווה לשיתוף תכנים בין האתרים. נמרודי-רינות אישרה לנו, כי האתרים עדיין במגעים לגבי שיתוף תוכן.

לשאלתנו, אם יש כוונה להוסיף תכנים מקוריים לאתר מעריב, אשר מורכב בעיקר מכתבות שמופיעות בדפוס, אמרה נמרודי-רינות כי מעריב אינטרנט מפתחת אתר בתחום התיירות, אשר יעלה בחודש הקרוב, ואתרים בתחומי עניין נוספים, אותם סירבה לפרט. לאחרונה עלה לאתר מעריב המקומון "זמן תל-אביב". המקומון המתחרה, "עיתון תל-אביב" מקבוצת ידיעות אחרונות, נמצא ברשת כבר מספר שנים.


 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by