בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
סקר: העבודה מרחוק אינה יעילה 

סקר: העבודה מרחוק אינה יעילה

 
 
מערכת סיון.קום


המעסיקים מתלוננים עלויות התקנת תוכנות וחיבור לאינטרנט בביתו של העובד גבוהות מדי, קיים קושי במעקב אחר התפוקה והעובדים במשרד מתמרמרים. אנליסטים: עבודה מרחוק מהווה היום 5 אחוז בלבד מהשוק האמריקאי, והמספר צפוי לרדת

 
 
 
 
 
 
 
 
 
סקר חדשה בקרב מעסיקים מעלה כי העבודה מרחוק אינה יעילה, וכי שיעור המועסקים מבתיהם צפוי לרדת בעתיד. הסקר, של חברת CareerEngine.com העוסקת בבניה, אירוח ותחזוקה של אתרים להצעות עבודה, נערך בין 648 מעסיקים.
 

חיסרון בולט של עבודה-מרחוק (Teleworking) הוא כספי. מחיר התקנת תוכנות חדשות, וחיבור אינטרנט מהיר, מניאים את המעסיקים מלהעסיק עובדים-מרחוק. 62 אחוזים מהמעסיקים אמרו, כי יעסיקו פחות עובדים שכאלה בעתיד. אנליסטים מעריכים, כי עבודה-מרחוק מהווה היום 5 אחוזים בלבד מהשוק האמריקאי, והמספר צפוי לרדת.
 

30% מהמנהלים חוששים מחוסר יעילות

יתרונות העבודה מרחוק הם חיסכון בזמן והוצאות נסיעה, ונוחיות העובד. החסרונות, לפי המנהלים שהשתתפו בסקר, הם הקושי במעקב אחר תפוקת העובדים, והתמרמרות כלפיהם מצד אלו שעובדים במשרד.

סקר נוסף, של איגוד הניהול האמריקאי, מראה כי 30.5 אחוזים מהמנהלים חוששים מחוסר היעילות, וכ-23 אחוזים מהם לא מוכנים להשקיע בטכנולוגיה הדרושה. אולם איגוד ומועצת העבודה מרחוק הבינלאומיים טוענים, כי משוב שלילי על עבודה מרחוק מגיע ממנהלים שאין להם מחויבות לנושא, ושאינם בחנו את העניין לעומק.


עבודה מרחוק - טוב או רע? מדברים על זה עכשיו בפורום תרבות דיגיטלית בנענע

 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by