בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
אנה ניקול סמית' ביטלה את התביעה שהגישה בטקסס נגד בנה החורג 
 
 
חדשות נענע 

בית המשפט במדינת קליפורניה פסק לטובתה 475 מיליון דולר מעיזבונו של בעלה, איל הנפט, האוורד מרשל. עורכי דינו של בנו, מרשל ג'וניור, טוענים כי התביעה בטקסס הוסרה כי סמי'ת ידעה שתפסיד

 
 
 
 
 
 
 
 
 

אנה ניקול סמית` משכה את התביעה שהגישה בטקסס לרשת מחצית מעיזבונו של בעלה המנוח, איל הנפט, ג`יי האוורד מרשל, בסך 475 מיליון דולר.
 
עורכי דינה של סמית` (32), אמרו כי הפסיקה שהשיגו בבית המשפט בלוס אנג`לס, לפיה תקבל סמית` 475 מיליון דולר מעיזבונו של בעלה, תעמוד בפני הערעורים שהוגשו על ידי בנה החורג ויורש העיזבון, פירס מרשל, ואין צורך בתביעה נוספת במדינת טקסס.

" היא זכתה במשפט. היא קיבלה את הפסיקה שקיוותה לה בבית משפט בקליפורניה, אז למה לה לתבוע שוב כאן?" אמר עורך דינה, טום קנינגהאם.

ההחלטה באה לאחר שלושה חודשים של מאבק משפטי בו ניסו עורכי דינה של סמית`, להוכיח את טענתם כי היא רומתה על ידי בנו של איל הנפט, שנישל אותה מהירושה. לעומת זאת, טוענים עורכי דינו של מרשל הצעיר, כי התביעה של סמית` בטקסס הוסרה מאחר ועורכי דינה ראו כי האווירה בבית המשפט בטקסס היא לא לטובתה.

ב-29 לדצמבר אישר שופט בית המשפט לענייני עזבונות בלוס אנג`לס, סמואל בופורד, את פסיקתו הקודמת מספטמבר האחרון לפיה מרשל ג`וניור, גזל את חלקה של סמית` בירושה ועליו להעביר לה 475 מיליון דולר.

סמית`, ילידת טקסס נישאה לאיל הנפט הטקסני בשנת 1994 לאחר שהכירו במועדון בו הופיעה סמית` כחשפנית. בעת נישואיהם היתה סמית` בת 26 ובעלה בן 89. לאחר 14 חודשים מיום חתונתם נפטר מרשל.

בבית המשפט טענה סמית`, כי מרשל הקשיש, הבטיח לה מחצית מעיזבונו בתמורה לכך שתינשא לו, היא החזיקה את תמונתו במהלך המשפט והזילה דמעה בכל פעם שהוזכר שמו.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by