בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
מפלגת העבודה: מתרבים הקולות להחליף את ברק בפרס 
 
 
חדשות נענע 

ח"כ יחזקאל: כדי לשרוד על מפלגת העבודה להחליף מיד את ברק; ראש הממשלה: לא אסיר מועמדותי גם עם 4 תומכים בלבד

 
 
 
 
 
 
 
 
 
חברי כנסת במפלגת העבודה קראו אמש (שבת) לראש הממשלה, אהוד ברק, לפרוש מתפקידו כמועמד המפלגה לראשות הממשלה, ובמקומו להריץ לתפקיד את השר שמעון פרס.
 
ח"כ אבי יחזקאל ממפלגת העבודה אמר אתמול כי "אם מפלגת העבודה רוצה להמשיך לשרוד חייבים להחליף מייד את ברק".

לטענת יחזקאל "צריך להפסיק לדבר בכפל לשון ולהתחיל להציל את תהליך השלום ואת המפלגה". הימים הקרובים לדבריו הם ימי מבחן "שבסופם יצטרך להיות מהפך במפלגת העבודה".

ח"כ יוסי כץ ממפלגת העבודה, שתמך לפני מספר שבועות בהתמודדותו של פרס לראשות הממשלה, אמר אתמול כי "כולנו צמחנו במפלגת העבודה ואנו לא מוכנים שמישהו יוביל אותנו לתבוסה". כץ הוסיף כי במפלגה חוששים שברק יסכן את הסכמי השלום, ובהחלט היו דיבורים על החלפתו. "אני משוכנע" אמר ח``כ כץ, "שאם תהליך השלום יקר לברק - הוא יתעלה ויקבל את ההחלטות הנכונות. אסור לו לסכן את הבחירות על חשבון אישיותו".

בעקבות הדברים שנאמרו במפלגת העבודה בסוף השבוע, אמר הבוקר ראש הממשלה בראיון ל"קול ישראל" כי לא יסיר את מועמדותו לראשות הממשלה גם אם יהיו לו ארבעה תומכים בלבד.

יצוין כי בסוף השבוע שעבר סיכמו ראש הממשלה והשר שמעון פרס כי ישתפו פעולה במסע הבחירות של ברק וגם אחריו, אם ירכיב ברק את הממשלה הבאה.

ברק, שפנה לפרס בזכות הפופולריות הרבה לה זכה בשמאל ובמגזר הערבי, הבטיח לו מעמד בכיר ביותר בניהול המו"מ המדיני בממשלתו הבאה, אולם לא דובר על תיק מסוים.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by