בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
זעם בש"ס על ראיון הטלוויזיה של אריאל שרון בשבת 
 
 
חדשות נענע 

ראשי התנועה החרימו הבוקר את ישיבת ראשי האופוזיציה ופגישתו של שרון עם הרב עובדיה נדחתה מהצהרים לחצות

 
 
 
 
 
 
 
 
 
חברי תנועת ש"ס זועמים על הראיון שנתן אריאל שרון ביום שישי האחרון לערוץ 1 והם מערימים קשיים בדרך להתגייסות למענו. לאות מחאה על חילול השבת של שרון, החרים היום (ראשון) יושב ראש ש"ס אלי ישי את ישיבת ראשי האופוזיציה וכך גם יו"ר סיעת ש"ס יאיר פרץ.

 
בפגישה עם מנכ"ל הליכוד אורי שני אמר פרץ: "אני מקווה כי שרון הבין את הרמז ולהבא לא יקיים ראיונות ביום שישי, משום שמועמד שרוצה להיות ראש ממשלה חייב לכבד את השבת".

גם נציגי המפד"ל הביעו צער על הראיונות וביקשו משרון להימנע מעתה ואילך מקיום ראיונות בשבת.

בימים הקרובים תתקיים התייעצות של מועצת חכמי התורה, כדי להחליט על השלב הבא בהתגייסות למען שרון. יו"ר סיעת ש"ס בכנסת, ח"כ יאיר פרץ, אמור לקבל מינוי של סגן יו"ר מטה הבחירות של שרון. דובר ש"ס, איציק סודרי, צפוי להתמנות לראש מטה ש"ס למען שרון, ולמתאם בין המטות.
בתוך כך הזים היום אריאל שרון את הידיעות בדבר מו"מ חשאי המתקיים בין ש"ס לליכוד בימים אלו. לדברי שרון, "לא אנהל מו"מ קואליציוני לפני הבחירות, ולכן לא הבטחתי ואין בדעתי להבטיח לש"ס או לכל מפלגה אחרת כל תפקיד בממשלה שאקים".
 
שרון חוזר על כוונתו להקים מיד אחרי הבחירות מפלגת אחדות לאומית, יועץ התקשורת של שרון, ליאור חורב, מסר ל`נענע` שברור כי ש"ס תהיה חלק בלתי נפרד מן הממשלה שתקום, אולם בראש ובראשונה יפנה שרון למפלגת המערך.

בתוך כך יפגש היום אריק שרון עם הרב עובדיה יוסף בביתו שבירושלים. הפגישה, שהיתה אמורה להתקיים היום אחר הצהריים, נדחתה לשעה 24:00.

בפגישה עתיד להשתתף גם חבר הכנסת אלי ישי, ולפי ההערכות יסגרו ישי ושרון ביניהם הלילה את המחיר שישלם שרון לש"ס תמורת הצהרת תמיכה, למרות הצהרתו של שרון מהבוקר.

 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by