בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
הזוג המוזר 
 
 
אייל פרדיס - פרשנות

לאהוד היה שם חיוך מבויש כזה של זוג שמבשר פעם ראשונה להורים שלו שהם ביחד, ביישנים משהוא, אבל המדקדקים יודעים לא מדובר כאן על הצהרת אהבה ראשונית אלא על זוג שאחרי שהכפישו האחד את השני החליטו להתחבר שוב ממש כמו הזוגות האלה שמתחתנים בשביל גרין קארד

 
 
 
 
 
 
 
 
 
ביום שישי האחרון צפיתי במופע הזוגי של פרס וברק , איך הם גילו האחד את השני פתאום, לפעמים יכולה להיות לך שכנה שאתה גר לידה שנים ופתאום, בדרך להוריד את הזבל, אתה מגלה שהתאהבת בה. ברק נמצא עכשיו בדרך אל הזבל, וזו הסיבה כנראה שהוא מגלה את "השכנה" שהייתה שם בעצם כל הזמן.
 
לאהוד היה שם חיוך מבויש כזה של זוג שמבשר פעם ראשונה להורים שלו שהם ביחד, ביישנים משהוא, אבל המדקדקים יודעים לא מדובר כאן על הצהרת אהבה ראשונית אלא על זוג שאחרי שהכפישו האחד את השני החליטו להתחבר שוב ממש כמו הזוגות האלה שמתחתנים בשביל גרין קארד.

אהוד נראה כמי שזקוק למשענת, פרס נראה כמי שהמשענת מצילה אותו וזוקפת אותו מחדש לכמה שבועות.

אם היה מזל לצמד האוהבים המזדקנים הזה שכפה את עצמו עלינו ביום שישי, היה זה אריק שרון כוכב בודד וזקן, שהוכיח שההחלטה להעלים אותו מהמסכים הייתה גאונית אלמלא הייתה נשמרת, אריק זקוק לשטח סטרילי ענק שיבודד אותו מבוחריו, הוא במיטבו כשהם לא שומעים אותו, לא רואים אותו, ולא מבינים את המצע שהוא מציע או לא ממש מציע .

בהחלטה של ברק ללכת בצמד יש היגיון וחיסרון: החיסרון - הצעד הזה משדר מצוקה ונראה מאולץ, ההגיון - אין מה להפסיד, רע יותר הרי כבר לא יכול להיות.

פרס גם רוצה לשדר במהלך הזוגי הזה שהוא עושה את המקסימום לעזור לאהוד, כדי שאם יציע לו שרון את תיק החוץ אחרי הבחירות איש לא יוכל להגיד שזה היה תרגיל מתואם של שרון ופרס, שהרי שמעון עשה הכל כדי לתרום להצלחתו של ברק...
 

פרשנות קודמת

 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by