בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
שידורי רדיו באינטרנט הישראלי הולכים וצוברים תאוצה 

שידורי רדיו באינטרנט הישראלי הולכים וצוברים תאוצה

 
 
יניב קרן

נטקינג התחילה, וואלה! ממשיכה ו-MSN מרחיבים את שיתוף הפעולה. אבל אם רוצים רדיו אז למה לא לפתוח את המכשיר הישן?

 
 
 
 
 
 
 
 
 
פורטל MSN ישראל הודיע היום (ראשון) על הסכם לשיתוף תכנים עם רדיו 103. לצורך העניין הוקם אתר מראה לתחנת הרדיו בפורטל. 103 היא תחנת הרדיו השניה אחרי גלי צה"ל שבוחרת לשתף פעולה עם MSN. ההסכם החדש מגיע שבוע אחד בלבד לאחר הודעת פורטל וואלה! על הכוונת להשיק תחנת רדיו עצמאית בקרוב.
 

בשבועות האחרונים אנו עדים לעלייתה של אופנה חדשה בתחום האינטרנט הישראלי: מדיום בתוך מדיום. לא מדובר פה בבובת בבושקה אלא בפורטלי אינטרנט שרוצים לספק גם שידורי רדיו. הדבר נובע מתוך אמונה שכל המרבה הרי זה משובח.

לפני מספר שבועות דיווחה מערכת סיוון.קום על ההיערכויות החדשות בנטקינג ועל הכוונה להתמקד בתחום הרדיו, שהיה מאז ומעולם הצד היותר חזק של האתר. בוואלה! החליטו לאחרונה שגם הם רוצים, ובשבוע שעבר נודע על הכוונה לפתח תחנת רדיו שמבוססת על טכנולוגיה עצמאית, זאת למרות מגעים שניהלו אנשי הפורטל עם נטקינג במטרה לבחון אפשרות של שימוש בטכנולוגיה שלהם.

על פי תוכניות וואלה! ישדר הרדיו מוסיקה ובהמשך יורחבו תחומי הפעילות לתוכניות דיבורים. על אף הצהרת MSN כי שיתוף הפעולה בא כחלק מניסיונות ההרחבה של ספקי התוכן לפורטל, עיתוי ההסכם מרמז על כך שב-MSN מודעים היטב לחשיבות המדיום ומנסים לתת תשובה הולמת לאתרים האחרים. בעתיד כשתתפתח
אפשרות העברת התכנים ברשת יהפוך נושא הוידיאו לדבר החם הבא, על פי המודל שקיים כיום יזדקקו ב-MSN לחתום על הסכם שיתוף פעולה עם תחנות הטלוויזיה. כך שיתכן מאוד שבעתיד הקרוב אנו עתידים לחזות כיצד הופך מודל MSNBC לגרסה ישראלית.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by