בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
הסתיימה ישיבת קבינט השלום 
 
 
חדשות  נענע

שר, שב היום מוושינגטון, שם נפגש בין היתר גם נשיא ביל קלינטון; מקור ביטחוני אומר: גם אם ערפאת, ירצה לעצור את האלימות הוא יזדקק ליותר מחודש כדי להשליט את מרותו על כל מנגנוני הבטחון ברשות

 
 
 
 
 
 
 
 
 
ראש הממשלה, אהוד ברק, מכנס הערב (ראשון) את קבינט השלום כדי לשמוע עדכונים ממנכ"ל משרד ראש הממשלה, עו"ד גלעד שר, ששב היום מוושינגטון.
 
שר נפגש בסוף השבוע עם בכירים בממשל האמריקני ואף עם נשיא ארצות הברית ביל קלינטון, על מנת להבהיר את עמדת ישראל בנוגע להצעת הגישור האמריקנית, ולשמוע פרטים נוספים לגבי תוצאות פגישת קלינטון-ערפאת בשבוע שעבר.

הקבינט שמע דיווח של שר, על פגישותיו בוושינגטון עם הנשיא קלינטוןופגשיות העבושה שניהל עם צוות השלום האמריקני.

קבינט השלום החל בהערכת מצב שתימשך גם בימים הקרובים. ממשרד ראש הממשלה נמסר כי הלילה או מחר תתקיים פגישת המשך לאחר קבלת דיווח על תוצאות הפגישה שהתקיימה בקהיר בנושא ביטחון, יישום ההתחייבויות הפלסטיניות להפחתת האלימות בשטחים וסיכול הטרור.
 

ערפאת זקוק ליותר מחודש לעצירת האלימות

מקור בטחוני בכיר אומר היום כי גם אם יושב-ראש הרשות הפלסטינית, יאסר ערפאת, ירצה לעצור את האלימות, בשטחי יהודה שומרון ועזה הוא יזדקק ליותר מחודש כדי להשליט את מרותו על כל מנגנוני הבטחון ברשות.

לדברי המקור, במערכת הבטחון הצטבר מידע על חברים רבים במנגנוני הבטחון הפלסטינים, שערקו לשורות ה"תנזים" והחלו לבצע פיגועים נגד ישראל.

עבדאללה מלך ירדן אומר כי הוא תומך בדרישה הפלסטינית לאפשר את זכות השיבה לפליטים, כתנאי להסכם שלום. עבדאללה אמר את הדברים בפגישה עם יאסר ערפאת היום בעמאן.
 
 
רוצים לדבר על זה?
בואו לפורום אקטואליה בנענע
 

ידיעות נוספות

 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by