בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
מיקרוסופט נכנסת לשוק משחקי המחשב 

מיקרוסופט נכנסת לשוק משחקי המחשב

 
 
עידו קינן, סיון.קום

הציגה לאחרונה את יחידת המשחקים 'אקסבוקס' ומאיימת לכבוש את השוק; מיקרוסופט: היכולות הגרפיות שלנו גבוהות פי שלושה מהמתחרה; מעל למאתיים חברות מפתחות משחקים לקונסולה החדשה

 
 
 
 
 
 
 
 
 

מיקרוסופט חשפה לאחרונה את אקסבוקס, המתחרה לפלייסטיישן ,2 מדווחים בחדשות .BBC קונסולת אקסבוקס (Xbox) היא קופסה שחורה, עליה מוטבעת האות ,X ובמרכזה לוגו הקונסולה הירוק. יש לה ארבע כניסות ג`ויסטיק ומגש די.וי.די.
 

לטענת מיקרוסופט, היכולות הגרפיות של אקסבוקס גבוהות פי שלושה מאלו של המתחרה. "עם טכנולוגיה פורצת דרך, והיכולות הגרפיות המדהימות, אקסבוקס תציב את הרף למשחקים בשנים הקרובות", אמר יו"ר מיקרוסופט, ביל גייטס, בתערוכת "קונסומר אלקטרוניקס" בלאס-וגאס, שם נחשפה הקונסולה. "היא תאפשר תכנות משחקים שישבו את הדמיון והרוח התחרותית של שחקני-מחשב כמו שאף קונסולה לא מאפשרת", התפייט.

יותר ממאתיים חברות מפתחות משחקים לקונסולה החדשה, לפי מיקרוסופט. המערכת צפויה להגיע לשווקים בארה"ב וביפן מאוחר יותר השנה, ולאירופה ב-.2002 החברה לא נקבה במחיר משוער למערכת.

לאחרונה דווח, כי אלפי יחידות פלייסטיישן 2 הוברחו לעירק, על מנת לחברן למעין מחשב-על פרימיטיבי, עליו יתבצעו בין השאר סימולציות של פיצוצים גרעיניים. הידיעה הוכחשה, ומומחים אמרו, כי פלייסטיישן 2 אינה הקונסולה האופטימלית למטרה זו.

השקת הפלייסטיישן מהווה כניסה של מיקרוסופט לתחום חדש, שבעבר סיפקה לו רק תוכנה, ולא חומרה.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by