בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
סאני רכשה את פעילות תפוז תמורת 450 אלף דולר בלבד 

סאני רכשה את פעילות תפוז תמורת 450 אלף דולר בלבד

 
 
יניב קרן, סיון.קום


בעזרת הרכישה החדשה וצעדים נבונים מקווים בסאני להגיע למצב של איזון כלכלי; בנוסף עתידים אנשי החברה לעשות שימוש בקהילה של תפוז על מנת להחדיר לשוק את - Icity פרוייקט הקהילה התלת מימדית

 
 
 
 
 
 
 
 
 


סאני השלימה הבוקר את רכישת פורטל תפוז והודיעה על כך לבורסה. בניגוד להערכות, ירד מחיר הרכישה ל-450 אלף דולר בלבד. העסקה תתבצע באמצעות פורטל אחלה, הנמצא אף הוא בבעלות סאני. בעזרת הרכישה מקווה חברת סאני למצוא את עצמה בין שלושת המקומות הראשונים ברשת.
 

לאחר חודשים ארוכים של דיונים ומגעים, שהתנהלו בין סאני לתפוז, הבוקר הגיע העניין לסיומו. חברת סאני מקבוצת "סאני אלקטרוניקה" רכשה את הפעילות של פורטל תפוז תמורת 450 אלף דולר בלבד. זאת לאחר שבחודש אוגוסט השנה הוערך מחיר הרכישה ב-7.2 מיליון דולר.

לפני כחודשיים החליטו בסאני לערוך צמצומים בפורטל אחלה, וכיום מועסקים בו חמישה אנשים בלבד. הרכישה הנוכחית באה על מנת לסייע לסאני המבקשת לתפוס נתח בתחום האינטרנט שהולך ונעשה צר מיום ליום, ולהעשיר את תכני הפורטל הסלולרי-גו נקסט שנמצא בבעלות משותפת שלה ושל חברת פלא פון.

אולם חוץ מלהפוך למתחרה נוסף בפורטלים המובילים, יש לסאני תוכניות נוספות: לפני כשנה רכשה החברה טכנולוגיה המאפשרת יצירת מימשק גרפי תלת מימדי והקימה את פרוייקט - Icity הקהילה התלת מימדית. נכון להיום יש כ-5000 חברי קהילה בפרוייקט שעדיין לא הושק באופן רשמי.

הקשר הנוכחי עם תפוז מאפשר גם שימוש עתידי בקהילה הענפה של האתר.

"החיבור מתבקש. בתפוז יש קהילה של אלפי משתמשים שנכנסת לאתר בכל לילה", אמר מנכ"ל סאני, אילון גינצבורג. "עדיין לא ברור איך יתבצע החיבור אבל ברור שנעשה בו שימוש".

גינצבורג מרוצה מן הרכישה, ומאמין שתוך מספר חודשים תוכל החברה להגיע למצב של איזון כלכלי. לדבריו, רוב אנשי הצוות בתפוז אינם עתידים לאבד את מקום עבודתם. "גיא אליאב, מנכ"ל תפוז הנוכחי, יעמוד בראש הפרוייקט", אמר גינזבורג. "בשבועות הקרובים נדע בודאות לאן פנינו מועדות".
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by