בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
הנאנסת מקיבוץ שמרת תובעת את הוריה 

הנאנסת מקיבוץ שמרת תובעת את הוריה

 
 
חדשות נענע 

'ההורים שלי רימו אותי ולקחו לי את כספי הפיצויים שקיבלתי' טוענת הצעירה

 
 
 
 
 
 
 
 
 
12 שנים לאחר חשיפת מעשה האונס הקבוצתי שארע בקיבוץ שמרת, מביא היום עיתון `מעריב` את סיפורה הנאנסת, היום בת 27, שהגישה תביעת פיצויים כנגד הוריה.
 
`ההורים שלי רימו אותי ולקחו לי את כספי הפיצויים שקיבלתי מהבחורים שאנסו אותי. הם תמיד האשימו אותי שבגלל שאנסו אותי עזבנו את הקיבוץ ועברנו לעיר`. כך מאשימה הצעירה מקיבוץ שמרת, שנפלה קורבן לאונס קבוצתי בידי 11 נערים, כשהייתה 13.

פרשת האונס בקיבוץ שמרת שנחשפה לראשונה לפני 12 שנים זיעזעה את המדינה. הנערה שהיתה אז בת 14 , סיפרה כי נאנסה בזה אחר זה בידי 11 נערים. ארבעה מהנערים שהורשעו באונס - אופיר בארי, נדב ביטון, אריק חזון וצפריר צביסון - נידונו לעונשי מאסר. בהמשך תבעה מהם הנערה פיצויים בסך שישה מיליון שקל.

בתביעה שהוגשה לבית המשפט המחוזי בתל-אביב טענה הנאנסת, שהייתה אז בת 21 , כי לאחר שנאלצה לעזוב את הקיבוץ - בעקבות חשיפת פרשת האונס - היא כמעט ולא יצאה מהבית במשך כחמש שנים, וישבה בחוסר מעש מדוכאת ומיוסרת. לטענתה היא גם נזקקה לטיפול פסיכולוגי. בסופו של דבר, במסגרת הסכם פשרה, קיבלה הצעירה 160 אלף שקל.

כעת טוענת הנאנסת כי הוריה ניצלו והונו אותה, כאשר החתימו אותה על הסכם לפיו היא תקבל רק 40 אלף שקל, בעוד שהוריה יקבלו את רוב הפיצויים - 120 אלף שקל. בכוונת הצעירה לתבוע מהוריה את כספי הפיצויים שקיבלו.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by