בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
סינגפור מעכבת רשיון לרשתות סלולריות מהדור השלישי 

סינגפור מעכבת רשיון לרשתות סלולריות מהדור השלישי

 
 
עידו קינן, מערכת סיו

הרגולטור במדינה: החברות עצמן ביקשו דחייה על מנת לבחון את הנושא; החברה הסלולרית הגדולה ביפן כבר עובדת על רשת דור רביעי

 
 
 
 
 
 
 
 
 
סינגפור מעכבת את המכרז לרשתות סלולריות מהדור השלישי (G3), שאמור היה להיפתח בפברואר, ודוחה אותו לחודש אפריל.
 
העיתונות בסינגפור מעלה השערות, כאילו נדחה המכרז עקב חוסר התעניינות מצד החברות. לטענת רשות פיתוח תקשורת המידע במדינה (IDA), מספר חברות שהתעניינו בטיוטת המכרז ביקשו דחייה, על מנת לבחון את הנושא ולהעיר הערות על הטיוטה. "תהליך ההתייעצות יהיה רב ערך, ומסיבה זו יתארך", נמסר מהרשות, אשר הודיעה כי המכרז הסופי יפורסם בסוף ינואר, ותוצאותיו, כאמור, יקבעו באפריל.

באוקטובר 2000 הודיעה הרשות כי המחיר ההתחלתי לרשיון יהיה 85.5 מיליון דולר, וארבעה מפעילים יבחרו בסופו של דבר, לפי ההצעות הגבוהות ביותר. המפעילה הסלולרית סטאר-האב פי.טי.אי ביקרה את המחיר הגבוה באומרה, כי הוא יפגע בסוף בכיסו של הצרכן.

הרשות אמרה, כי אין בכוונתה להשתמש בשיטת "תחרות היופי" המקובלת באירופה, בה נבחנת התאמת החברות המתמודדות, וכך נבחרות הזוכות. לטענת הרשות, שיטה זו אינה הוגנת, מכיוון שאין יודעים עדיין אילו טכנולוגיות ישלטו בשוק ה- G3.

ביפן, החברה הסלולרית השולטת, אן.טי.טי דוקומו, כבר עורכת ניסויים ב-,FOMA רשת מהדור השלישי בטכנולוגיית ,W-CDMA וצפויה להשיקה באזור טוקיו עד סוף מאי. דובר החברה סרב למסור את המפרט הטכני של הרשת. אן.טי.טי דוקומו, אגב, כבר עובדת על רשת סלולרית דור רביעי (G4).

 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by