בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
ועידת וידאו - כעת |בהישג יד 

ועידת וידאו - כעת |בהישג יד

 
 
יניב קרן, מערכת סיון

ועידת ווידאו שהייתה עד זמן לא קצר מוצר מותרות; הופכת למוצר עממי; העלות נמוכה וכיום יכולים אנשים פרטיים לשוחח ביניהם כשהם חוזים אחד בדמותו של השני

 
 
 
 
 
 
 
 
 
פיתוחים טכנולוגיים חדשים הופכים את ועידת-הוידאו (וידאו-קונפרנס), פינוק השמור בדרך כלל לתאגידים עשירים, לזמין גם לעסקים קטנים ולמשתמשים ביתיים.
 
עד לפני מספר שנים, הפעלת שירות ועידת-וידאו דרשה ציוד מתוחכם ויקר, שרק תאגידי-ענק יכלו לממן, אבל היום השתנו הזמנים:הציוד התכווץ, ואין עוד צורך בחדר מיוחד המוקדש לו, עלותו ירדה פלאים. כתוצאה מכך יכולים אנשים רבים לקחת חלק בועידת ווידאו.

מחקר חדש של חברת ,Wainhouse מגלה כי חברת פוליקום היא מובילת השוק בתחום ועידת-הוידאו, הן במונחי מכירות והן במונחי רווח. זאת חרף העובדה שנכנסה לתעשייה רק בינואר ,1998 החברה שולטת היום בכמחצית מהשוק, ורווחיה עולים בהתמדה: רווחי שנת 2000 היו גבוהים ב- 66 אחוזים מרווחי שנת .1999 בשוק האסיאתי, טיפסה עליית הרווחים לממדים מדהימים של 90 אחוזים ויותר.

"האסטרטגיה שלנו מסתמכת על ההנחה, שככל שיהיה ליותר אנשים פס יותר רחב, תעלה הדרישה לציוד ועידת וידאו" אומר ג`ף הורמוסס, מנכ"ל זרוע אסיה/פאסיפיק של החברה. "מתוך ציפייה לגידול בשוק ועידת הוידאו, בנתה `פוליקום` מראש מוצרים בעלי יכולות פס-רחב".

פוליקום מנסה להפוך את יכולת ועידת-הוידאו לזמינה בכל מקום, ולמובנית לתוך מכשירים שונים. היא מפתחת מגוון של מוצרים, שיענו לטווח שבין מכשיר ועידת-וידאו שולחני, שיתחבר לפי.סי, ובין מכשיר ועידת-וידאו באיכות תמונה וצליל של מכשירי הוידאו המתקדמים ביותר.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by