בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
בעל האתר השתגע: יזהר אשדות, חינם באינטרנט, רק הערב 
 
 
יניב קרן

יזהר אשדות הוא האמן הישראלי הראשון אשר משיק אלבום, שיוצע להורדה באינטרנט בלבד או יימכר דרך האתר. החל מהערב למשך 24 שעות, ההורדה חינם

 
 
 
 
 
 
 
 
 
לראשונה בישראל הושק היום (ראשון) תקליט של זמר, המיועד להורדה באינטרנט בלבד או לרכישה דרך אתר. יזהר אשדות, בעל היוזמה, מאמין בדרך החדשה ומקווה שהסנונית הראשונה שלו ושל חברת התקליטים NMC תעודד יוצרים אחרים להמשיך בכך.
 
בימים האחרונים השיקה חברת התקליטים NMC את האתר המחודש שלה, הכולל מספר אלבומים המוצעים למכירה ומידע על להקות וזמרים. יזהר אשדות, המחשיב עצמו לפריק אינטרנט ותיק, החליט לנצל את המעמד, פנה אל החברה והציע לה לשווק את אלבומו החדש "לך עם הלב" דרך האתר.

"האלבום הזה" אמר אשדות "מהווה את הצעד הראשון ואני מקווה שתהיה לו המשכיות". מערכת היחסים של אשדות עם הרשת התחילה כבר לפני מספר שנים. "בשנת 94` פתחתי את האתר שלי", הוסיף אשדות "שבו ניתן להוריד חלק משירי. אני מעריך את המדיה הזו ומקבל את העובדה שאנשים קובעים את צורת השיווק, לדעתי צריך ללכת עם זה ולא להתנגד לזה".

אשדות העיד על עצמו כי הוא נוהג להשתמש מידי פעם בנפסטר על תקן רדיו, על מנת למצוא שירים אותם שמע. "אני לא חושב שהמגמה הזאת תפגע בשוק. אני זוכר שבתקופת הילדות שלי היה חשש גדול שהיכולת להקליט מקלטת לקלטת תפגע בשוק, אבל ההיסטוריה מוכיחה אחרת". עם זאת מדגיש אשדות שחובה למסד את העניין. "חשוב ללכת עם רצון הצרכנים אבל מצד שני חשוב להבטיח שאנחנו היוצרים נוכל להמשיך לעשות מוזיקה ולהתקיים".

הדיסק לא אמור לצאת לחנויות בחודשים הקרובים ועל מנת לרכוש אותו יש לגלוש לאתר החברה. מחיר ההורדה באתר הוא 29 שקלים. מי שמעוניין לרכוש אותו יוכל לעשות זאת תמורת 42 שקלים. גודל הדיסק הוא 60 מגה בייט בפורמט של WMA המתאים לשמיעה ב-Media Player 7. מי שחושש מזמן הורדה ממושך יכול להוריד אותו בחלקים- מחיר כל שיר 5 שקלים. על מנת לבחון את טיב המוסיקה מאפשרת החברה להאזין לקובץ חלקי חינם, הנמצא על אתר החברה.

החל משעות הערב ולמשך 24 השעות הקרובות ניתן יהיה להוריד את הדיסק חינם.


 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by