בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
עזבו את הוידיאו: ה-DVD יקליט 

עזבו את הוידיאו: ה-DVD יקליט

 
 
ליעד ליבנה

מכשירי DVD הפכו כבר מזמן למוצר פופולארי, אולם חוסר היכולות להקליט פוגעת בשלמות המוצר; בעתיד הקרוב הדבר עומד להשתנות;

 
 
 
 
 
 
 
 
 
סטיבן שפילברג עלול לסבול בקרוב מאוד מהפסדים כספיים ניכרים, זאת במידה ו-Apple ו-Compaq יממשו את תוכניתן: שתי החברות משקיעות מאמץ רב בפיתוח האולטימטיבי, שיתקבל באהדה על ידי חובבי הסרטים - האפשרות להקליט סרטים על DVD דרך המחשב.
 
תקליטורי DVD עומדים בחזית טכנולוגיית הוידיאו בזכות איכות התמונה המעולה והצליל המשובח שהם מעבירים. רמת הפופולאריות של המכשירים גבוהה, ונתוני השוק מצביעים על קצב מכירה הגבוה ביותר שהיה אי פעם בשוק המכשירים האלקטרוניים.

עד היום סבל המוצר מבעיה רצינית: הצרכנים לא יכלו לצלם ולהקליט סרטים בעצמם. כתוצאה מכך, ממשיך להתקיים הווידיאו המסורתי הביתי לצד DVD חדשני. מומחים רבים סבורים, כי הרחבת יכולות המכשיר הקיימות בנגנים ובכוננים החדשים, תמשוך את הצרכן.

מלבד וידאו ניתן יהיה להקליט על תקליטורי ה-DVD גם מוזיקה. חברת Music Warner הוציאה לאחרונה תקליטור DVD מוזיקלי ראשון, המבשר על תחילת המעבר של שוק המוזיקה מתקליטורי CD לתקליטורי DVD אלו יכולים להתהדר גם בסרטונים, משחקים, לינקים לאתרי תוכן אינטראקטיבי ועוד.

על פי מקורות ב-Apple, צפויה החברה לחשוף בשבוע הבא את מחשבי ה-Power Mac החדשים שלה, הכוללים כונן בעל יכולת הקלטת DVD ו-CD.

ככל הנראה, יהיה הכונן החדש מתוצרת חברת Pioneer, ויעבוד בפורמט DVD-R, הפופולארי והגמיש שבארבעת פורמטי ה-DVD הניתנים להקלטה. חברת Compaq הודיעה השבוע אף היא על מחשב ה-Presario החדש שלה, הכולל כונן קריאה וכתיבה ל-CD ול-DVD, שישווק החל ממרץ הקרוב.

 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by