בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
אנשי שרון: את השמועות על בריאותו הלקויה הפיץ מקורב לנתניהו 
 
 
חדשות נענע 

יו"ר הליכוד הזים אתמול את השמועות בנוגע למצב בריאותו. בליכוד מאשימים את ברק שתמך, כאלוף, במלחמת לבנון, ואף הציע להרחיבה

 
 
 
 
 
 
 
 
 
במטה הבחירות של יו"ר הליכוד, ח"כ אריאל שרון, סבורים כי גורמים בליכוד, ולא במטהו של אהוד ברק, הם העומדים מאחורי השמועות בדבר כושרו הירוד ובריאותו הרופפת של שרון.
 
בכיר במטה שרון אמר אמש (שני) כי ידוע מיהו זה שמנסה להכשיל את שרון ולמנוע את היבחרו. "זה בא מתוכנו", אמר הבכיר "מאדם אחד לפחות שפעל עד לאחרונה במרץ רב למען בנימין נתניהו. זה לא נתניהו עצמו. זה מישהו מאנשיו שחושב שבכך הוא יעזור לו".

אתמול טענו במטה ההסברה של שרון כי במטה ברק מנסים לזייף את תיקו הרפואי של שרון ולהפיץ ידיעות כוזבות על תרופות להן נזקק. בסיור שערך אמש בשוק מחנה יהודה בירושלים, אמר שרון כי הוא חושש להציג את תיקו הרפואי, שכן הוא עשוי, לדבריו, לגרום לאנשים מסוימים לחלות. "אני בריא לחלוטין", הצהיר שרון.


 

מטה שרון: ברק תמך בהרחבת הלחימה בלבנון

בתוך כך, האשימו אתמול בליכוד אתמול את ראש הממשלה, אהוד ברק, בכך שבמרץ 1982, במהלך מלחמת לבנון, שיגר האלוף ברק מזכר פנימי לשר הביטחון דאז, שרון, בו הביע תמיכה במלחמה המתוכננת ואף הציע להרחיבה מעבר לגבולות לבנון.

אתר האינטרנט של העיתון "הארץ" מדווח כי במטה שרון טוענים כי ברק מעולם לא התנגד למלחמה בלבנון, לא לפני שפרצה ולא בעת שהתנהלה.

ממטה ברק נמסר בתגובה: "היה צפוי שאריק שרון ינסה לגלגל את האחריות למלחמת לבנון פעם אחת לעבר יצחק רבין ז"ל, ועכשיו לעבר ראש הממשלה, אהוד ברק". עוד נמסר כי כאלוף בצה"ל היה על ברק להכין תוכניות מגירה לכל אפשרות, כפי שאכן עשה, בעוד ששרון, באותה תקופה, ביצע "מעשה הונאה מול ראש הממשלה דאז והממשלה כולה, כנבחר ציבור".

 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by