בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
אין סכנה בשימוש בתוכנת "פלאש" 

אין סכנה בשימוש בתוכנת "פלאש"

 
 
מיכל סבו, מערכת סיון

התוכנה הידועה לעיצוב אתרים נבדקת, לאחר דיווחים על וירוס הרסני, ונמצאת תקינה ונקיה מבעיות אבטחה; חברת מקרו-מדיה: הבעיה קשורה לקריסת המחשב ולא לוירוסים למיניהם

 
 
 
 
 
 
 
 
 
חברת מקרו-מדיה (משווקת תוכנת "פלאש") הודיעה אתמול, כי בדקה את התוכנה ומצאה שאין כל סכנה בשימוש בה. זאת בעקבות ידיעות בדבר וירוס, התוקף את מחשב המשתמש בעת הפעלת יישומי תוכנת המולטימדיה הידועה.
 

תוכנת "פלאש" משמשת יוצרי אמנות דיגיטלית לעיצוב חזותי, מיוחד במינו, בעת תכנון אתר האינטרנט. ניתן ליצור בעזרתה סרטי אנימציה, אותם יכול הגולש להוריד למחשב האישי שלו.

בשבוע שעבר, נשלחה הודעה לאתר ידוע לאבטחת מידע בשם "באג-טראק" (Bugtraq), לפיה מפעילה תוכנת ה"פלאש" וירוס מרושע התוקף את המחשב האישי של המשתמש.

בתגובה לדיווח, טענה חברת מקרו-מדיה, כי לאחר שביצעה סדרת מבדקים, לא מצאה רבב בפעילות התוכנה. יש לציין, כי בעיות אבטחה בתוכנת ה"פלאש" עלולות להביא לתוצאות הרסניות, מאחר שהיא משמשת לעיצוב אתרים רבים. על פי נתוני מקרו-מדיה, בכ-96 אחוז מהמחשבים האישיים, בעלי הגישה לאינטרנט, קיימת גרסה כלשהי של התקן המאפשר צפייה באתרי "פלאש".

בעבר, היתה תוכנת הדואר הפופולארית "אאוטלוק" של מיקרוסופט כלי שהפיץ את וירוס "מכתב האהבה" ההרסני, שפגע ביום אחד של חודש מאי בכ-45 מיליון מחשבים.

חברת מקרו-מדיה מסבירה שסרטון "פלאש" עלול לגרום לקריסת המחשב המריץ אותו, אולם תוכנות הרסניות כולל וירוסים אינם מסוגלים לנצל עובדה זו לרעה. "מדובר בקריסת התוכנה ולא בבעיות אבטחה", אומרים מהנדסים במקרו-מדיה.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by