בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
הליכוד סרב לרכוש כתובות דומיין ע"ש שרון ב-100 אלף ד'  
 
 
חדשות נענע 

בלעדי לנענע: סטודנט ישראלי רכש את הכתובות המכילות את השם אריאל שרון ועתה הוא דורש תמורתן מהליכוד סכומים עצומים. ההצעה נדחתה

 
 
 
 
 
 
 
 
 
שרון פרנס סטודנט ישראלי ממוצא אמריקני הלומד בלונדון, דורש מתנועת הליכוד סכומים עצומים תמורת כתובת דומיין שרכש והמכילות את שמו של מועמד התנועה לראשות הממשלה - אריאל שרון.פרנס, רכש את שמות הדומיין על שם אריאל שרון: arielsharon.org, arielsharon.net וצירופים נוספים.
 
לטענת פרנס, המציג את עצמו כציוני נלהב, השייך לצד הימני של המפה, ואף נקרא על שמו של אריאל שרון, הוא אסף בחודשים האחרונים חומר באנגלית על אריאל שרון, על הליכוד ועל הבחירות הקרבות - על מנת להכניסם לאתר שיקושר לכל שמות הדומיין שברשותו. בד בבד הוא פנה למטה ההסברה של הליכוד, והציע להם לרכוש את הדומיינים על תכולתם באנגלית, תמורת סכום אותו הוא הגדיר "סמלי".


לדברי מנהלת מחלקת האינטרנט בליכוד, גאולה מגן, דרש פרנס מהליכוד סכום השווה לכ-100 אלף דולר בפאונדים אנגליים והצעתו נדחתה. פרנס מכחיש זאת וטוען שהסכום קרוב יותר לעשרת אלפים דולר, "הם יכולים לשאת ולתת על מאות קמ"ר של אדמה אבל לא יכולים לדבר איתי על דומיין אחד? הם מאיימים עלי?", הוא שואל בפליאה.

ליאור חורב, יו"ר מטה ההסברה בליכוד: "אנחנו לא מוכנים בשום פנים ואופן לשלם יותר מ-300 דולר לרכישת דומיין. אלה הם כספי ציבור, אנחנו לא נהיה נתונים לסחטנות מכל סוג שהוא".

(לכתבה המלאה)

 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by