בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
לינדה צ'אבס הסירה מועמדותה לשרת העבודה בממשל בוש 
 
 
חדשות נענע 

זאת לאחר חשדות נגדה כי העסיקה מהגרת לא חוקית. תגובת מרת'ה מרקדו, המהגרת: שאבז העניקה לי מחסה מטוב ליבה

 
 
 
 
 
 
 
 
 
לינדה צ`אבס שהיתה מועמדת לכהונת שרת העבודה בממשל בוש כינסה הערב (רביעי) מסיבת עיתונאים שבה הודיעה על הסרת מועמדותה. היא נחשדת בכך שהעסיקה בין השנים 91-92 מהגרת לא חוקית מגואטמלה, שחיה ועבדה בביתה.
 
מרת`ה מרקדו, המהגרת הלא חוקית מגואטמלה, שעבדה בביתה של המועמדת להיות שרה העבודה בממשלו החדש של ג`ורג` וו. בוש, לינדה שאבז, הודתה כי מעסיקתה ידעה שהיא שוהה בארה"ב באופן לא חוקי.

מרקדו, שכעת נשואה לאמריקאי ומתגוררת באופן חוקי בעיר, בלטסויל, מרילנד, אמרה כי התגוררה בביתה של שאבז משנת 1991 עד סוף 1993 וקיבלה שכר קבוע עבור עבודתה.

למרות זאת, אומרת מרקדו בראיונות טלוויזיה שונים כי היא מאמינה כי שאבז נתנה לה מחסה מטוב ליבה ולא מהסיבה שחיפשה מטפלת לשני ילדיה ומישהי שתעשה את עבודות הבית.

כמו רבים מתושבי מרכז אמריקה, הגיעה מרקדו לארה"ב באופן לא חוקי בתקווה למצוא חיים טובים יותר. היא הוצגה בפני שאבז, על ידי חברה משותפת, שעבדה בניהול משק הבית אצל שכניהם של משפחת שאבז.

מרקדו אמרה בראיונות לרשתו NBC ו- ABC שהיא מאמינה כי שאבז גילתה שהיא שוהה באופן לא חוקי בארה"ב זמן קצר לאחר שעברה להתגורר עם משפחתה בבת`סדה, מרילנד.

מרקדו אמרה כי היא אינה יודעת אם כאשר הוצגה בפני שאבז, נאמר לה כי שוהה בארה"ב באופן לא חוקי מאחר ולא הבינה אנגלית באותו הזמן, ושאבז לא שאלה מאחר והיא לא דוברת ספרדית.

החוק בארה"ב אוסר על מתן מחסה או העסקה במודע של אדם השוהה במדינה באופן לא חוקי מבלי לשלם עבורו ביטוח לאומי.
 

ידיעות נוספות בנושא

 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by