בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
החל משבוע הבא: מוסיקה על פי דרישה ברשת הסלולרית 

החל משבוע הבא: מוסיקה על פי דרישה ברשת הסלולרית

 
 
כרמל וייסמן, סיון.קו


חברת NTT דוקומו (NTT DoCoMo) משיקה בשבוע הבא ביפן, שירות מוסיקה על פי דרישה ברשת הסלולרית, באמצעות טרמינל מיוחד אשר יתחבר לטלפון הנייד ויכלול נגן מוסיקה. השירות הראשון מסוגו בעולם, אמור לתת אינדיקציה ראשונית לצורך במוסיקה על פי דרישה בקרב צרכנים

 
 
 
 
 
 
 
 
 

החל מה-15 לינואר יוכלו מנויי NTT דוקומו להוריד שירים באמצעות טרמינלים מיוחדים המתחברים לטלפונים הניידים שלהם. שירות ""M-Stage Music של NTT דוקומו יהיה הראשון בעולם שמציע מוסיקה על פי דרישה ברשת הסלולרית. בשלב הראשון יוצעו להורדה כ-500 שירים מטעמן של 15 חברות תקליטים ובמגוון סגנונות מפופ וראפ עד לקלאסי וג`ז. עד סוף השנה ההיצע צפוי לכלול כ-3000 כותרים.
 
הטרמינל המיוחד פותח ביחד עם תאגיד מצושיטה, חברת האם של פנסוניק, תוך שימוש במקודד שמע מתקדם ומנגנון הפצה דיגיטלי שמצושיטה מקדמת בארה"ב באמצעות ,AT&T יוניברסל מיוזיק גרופ וברטלסמן. בתוך הטרמינל, שמשקלו 84 גרם בלבד, מובנה נגן מוסיקה לשמיעת השירים.

השירות יוצע למנויי רשת הטלפונים האלחוטית PHS של NTT דוקומו, רשת אלטרנטיבית וזולה יותר מהרשת הסלולרית הרגילה, עליה מנויים 1.7 מיליון משתמשים ביפן ומהירות ההורדה המקסימלית האפשרית בה, היא 64 קילו ביטס לשניה. במאי 2001 אמורה NTT דוקומו להשיק את הרשת הסלולרית מהדור השלישי הראשונה בעולם, בה מהירות ההורדה תגיע עד 384 קילו ביטס לשניה, מהירות אשר תהפוך הורדת שירים לעניין פשוט ושגרתי.

בנוסף להיותו של השירות אפליקציה מסחרית אשר אמורה לייצר רווח לחברה, NTT דוקומו מצפה לקבל ממנו אינדיקציה על נכונות המשתמשים לקבל מוסיקה על פי דרישה כשירות אלחוטי. לפני מספר חודשים השיקה NTT דוקומו שירות וידאו על פי דרישה בשם "."M-Stage Visual מוסיקה ווידאו נתפסות כאפליקציות מפתח ברשת הסלולרית, עם כי תגובת הצרכנים לשירותים מסוג זה טרם נתבררה.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by