בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
שרון: 'הסכם אוסלו אינו קיים עוד' 
 
 
חדשות נענע 

בראיון לביטאון החרדי 'כפר חב"ד' אמר יו"ר הליכוד כי באומרו שישראל תידרש ל"ויתורים כואבים" למען השלום התכוון לכך שישראל לא תכבוש בחזרה את שכם ויריחו

 
 
 
 
 
 
 
 
 
"הסכם אוסלו הוא הסכם שלא קיים יותר. נקודה", כך אמר מועמד הליכוד לראשות הממשלה, אריאל שרון, בראיון שיתפרסם מחר (חמישי) בביטאון החרדי "כפר חב"ד".
 
שרון נשאל לאילו "ויתורים כואבים" כיוון בדבריו לפני כשבועיים בראיון טלווזיוני, להם תידרש ישראל למען השלום. "כשאני מדבר על ויתורים כואבים", השיב שרון, "אני מתכוון לכך שלא נכבוש בחזרה את שכם ויריחו. זה אצלי ויתור מאוד מכאיב, כי כל המקומות האלו הם ערש היוולדו של העם היהודי".

כשנשאל האם הפתרון למשבר עם הפלסטינים הוא מדיני בלבד, השיב שרון: "האמירה הזאת, לבד מהיותה מופרכת, אומרת למעשה שישראל תיאלץ לקבל כל דרישה, מכיוון שאין לה כל פתרון אחר מלבד הפתרון המדיני, מה שמזמין כמובן דרישות ותביעות נוספות מאתנו".

"כל הבסיס של הסכם אוסלו היה שמרגע חתימת ההסכם ואילך, כל חילוקי הדעות ייפתרו סביב שולחן המשא ומתן ולא באלימות. מרגע שהתחילה האלימות וברק מנהל משא ומתן תחת אש - פירוש הדבר שהסכם אוסלו כבר לא קיים יותר".

 

'שרון פתח את הפה ואמר דברים שאסור היה לו לומר'

מבוכה רבה שוררת בליכוד בעקבות פרסום הדברים. במטה שרון חוששים כי האמירות תפגענה בדימוי שמבקש המטה לשוות לשרון - של מנהיג מפוכח ומתון.

בכירים בליכוד אמרו לעיתון "הארץ" כי "שרון פתח את הפה ואמר דברים שאסור היה לו לומר. זו מכה כואבת לכל הקמפיין וכל האסטרטגיה של שרון, שמציגה אותו כמתון ורודף שלום. אמירה כזו יכולה לחולל מהפך לטובת ברק".

ממטה שרון נמסר כי שרון אמר כי הוויתורים הכואבים היו הוויתורים על חברון ועל שכם וכי מטבע הדברים, תהליכים כאלו הם בלתי הפיכים. רוצה לאמור: שרון התכוון בדבריו לוויתורים שכבר נעשו.

 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by