בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
IOL מציגה- גירסת הרצה בסגנון וואלה!  

IOL מציגה- גירסת הרצה בסגנון וואלה!

 
 
מיכל סבו, עידו קינן,

הפורט מזמין את הגולשים לבדוק את גירסת ההרצה לשער הפורטל החדש, באופן מפליא, דומה העמוד למראה של פורטל וואלה!, סמנכ"ל שיווק IOL: "האתרים ימשיכו להתקיים במקביל"

 
 
 
 
 
 
 
 
 
פורטל IOL מזמין את הגולשים לבקר בגירסת ההרצה של שער IOL החדש. למרבה הפלא, דומה העמוד לפורטל וואלה! את שורת הלינקים האפורה של השירותים ב-IOL מחליפים כפתורים עגולים, ובמרכזם מתנוסס הלוגו של הפורטל.
 
אינדקס הנושאים נדד מהקצה הימני העליון לאמצע העמוד, כאשר תחת כל נושא מפורטים תת-נושאים, ומימינו מופיעה "קוביית אקטואליה", כפי שהיא מכונה שם (בוואלה! היא נמצאת משמאל). שלוש קוביות נוספות הן "קהילות IOL", "היום ב-IOL" ו"קניות IOL", בדומה לעיצוב בוואלה!, ובניגוד לעיצוב הקודם של IOL, בו נראו הקטגוריות פחות כקוביות ויותר כרשימות מכולת ארוכות.

לעיצוב החדש נוסף דף הסברים, המפאר את נוחות השימוש. להערכת גורמים בתחום, בסופו של דבר IOL תוטמע לחלוטין בוואלה!. העיצוב החדש מחזק השערה זו, מכיון שהוא עשוי להיות השלב הראשון, בו מורגלים הגולשים במראה החדש, ובשלב הבא יוחלף הלוגו של IOL בזה של וואלה!, ו-IOL כמותג נפרד תיעלם מהשוק. "התנגדות היא חסרת תוחלת", כמו שנאמר באחד מסרטי סטאר-טרק.

המראה החדש של IOL לחורף 2001 מטשטש את הייחוד של הפורטל, ומעלה את ההשערה, כי הכוונה היא ליצור חווית גלישה אחת בעלת נוכחות חזקה יותר לוואלה!. אולם ב-IOL מכחישים את העניין. "השינויים באו בעקבות דרישת הגולשים", אמר סמנכ"ל השיווק של IOL, שי לחוביצר. "האתרים ימשיכו להתקיים במקביל". לחוביצר מוסיף, כי המראה החדש צפוי להחליף את הנוכחי בימים הקרובים, לאחר שהרוב המוחלט של התגובות לממשק החדש חיוביות.

באחרונה, אושר המיזוג בין שני הפורטלים המובילים, וואלה! ו-IOL, במועצת הדירקטוריון של החברות. כפועל יוצא, תקבל וואלה! גישה לתכנים של הארץ למשך חמש שנים, בתוקף החוזה שנחתם בין הצדדים. כפי הנראה, תשאף וואלה! להדגיש את הצד התוכני בעמוד השער, ויתכן כי תבצע שוב שינויים במראה הפורטל, לאחר שעשתה זאת לפני מספר חודשים מועט.
חברת וואלה! סירבה להגיב על הידיעה.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by