בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
העבודה תקיים הפגנה של ארזי הלבנון בפתח כינוס הליכוד הערב 

העבודה תקיים הפגנה של ארזי הלבנון בפתח כינוס הליכוד הערב

 
 
אורי רודריגז-גרסיא

מתקפה חריפה של דוברות מטה ברק על הליכוד לקראת הכנס שמתוכנן הערב לציון תחילת מערכת הבחירות

 
 
 
 
 
 
 
 
 
מטה ההסברה של מפלגת העבודה פותח היום (רביעי) במתקפה חריפה על הליכוד, לקראת פתיחת עצרת הבחירות של המפלגה, הערב בבנייני האומה בירושלים.
 
בהודעת מטה ברק נאמר כי פעילי המטה יציבו שלושה ארזים מלבנון בחזית בניני האומה עם הכיתוב "רק 40 קילומטר", וכן להסיע לפני הבניין משאית ובה תוצג "הממשלה הימנית-חרדית של הליכוד".

דובר המטה מסר כי במטה ברק "מקווים ששרון לא יתבלבל בין הנאום האמיתי השמור ל`כפר חב"ד` לבין המסכה המיועדת לכלל הציבור". הדובר הוסיף גם כי אם שרון חש שדבריו בראיון לעיתון החרדי סולפו או עוותו, הוא מוזמן להגיש תביעת דיבה.

מנהל מטה ההסברה של שרון, ליאור חורב, מסר בתגובה כי "צעדים נואשים של קומץ מיואשי ברק, שלא יודעים בכלל מי יהיה המועמד שלהם לראשות הממשלה, לא מטרידים אותנו". באשר להחלטת ש"ס שלא להשתתף בעצרת אמר חורב כי "מדובר קודם כל באירוע ממלכתי של הליכוד - ההחלטה היתה של אריק שרון, שהוא חילוני שיש לו הערכה רבה לכל הדעות והזרמים, ומאחר ומדובר באירוע ממלכתי - החליט להשאיר את הופעת להקת הזמר".

 
 
במקביל מפרסמת היום העבודה כרזת בחירות חדשה אשר עניינה ירושלים וההשקעות של ממשלת ברק, בעיר לעומת השקעותיו של שרון בעיר בתקופה שהיה שר התשתיות. במודעה מצוטט ראש עיריית ירושלים, אהוד אולמרט, כאומר ששרון לא השקיע פרוטה אחת בבירה.

 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by