בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
סרפרי מציגה אשף באנרים לפרסום מפולח  

סרפרי מציגה אשף באנרים לפרסום מפולח

 
 
מערכת סיון.קום

האשף החדש יאפשר לבנות באנרים במהירות ובעלות אפסית, המפרסמים יוכלו לקבל נתונים מקוונים ומעודכנים על אחוז החשיפה וההקלקות על הבאנרים

 
 
 
 
 
 
 
 
 
ספקית האינטרנט חינם הישראלית "סרפרי" משיקה שירות חדש לבנייה עצמית של באנרים, אשר יוצגו בפני גולשי החברה. מנכ"ל החברה, איל בנימין, אמר כי השירות עלה במסגרת האסטרטגיה החדשה של החברה, אולם סירב לפרטה.
 

"אשף הפרסום" של החברה מיועד לעיצוב באנרים פשוטים לעסקים קטנים שאינם מעונינים להשקיע זמן וכסף רב בעיצוב הפרסום המקוון שלהם, אם כי הם נדרשים לבנות אתר, אליו תוביל הלחיצה על הבאנר. מחיר הפרסום נע בין מאה לעשרת אלפים דולר, בהתאם לזמן הקמפיין ומספר הפילוחים.
האשף מאפשר בנייה מהירה של באנר טקסטואלי, עם תמונה ורקע מתוך מאגר נתון, תוך שילוב תנועה של האלמנטים הללו. "בשלב הבא יוכל הלקוח להכניס תמונות משלו", אמר מנהל השיווק של סרפרי, מושיק שיר.
אחרי העיצוב, בוחר המפרסם את קבוצת היעד ואת משך הפרסום. סרפרי בוחנת את הבאנרים, לוודא שאין בהם שקר בפרסום או פגיעה באוכלוסיות שונות, ולאחר מכן מעלה אותו בפני לקוחותיה, אשר מחויבים לצפות בפרסומות בתמורה לגלישה חינם. המפרסם יכול לעקוב אחר נתוני החשיפה של הבאנר שלו מתוך אתר סרפרי, באמצעות שם וסיסמה.
סרפרי מספקת חיבור אינטרנט חינם, תמורת צפייה בפרסומות, ללקוחות פרטיים ועסקיים. באחרונה פיטרה החברה חמישה מתוך 33 עובדיה, והיא צפויה להודיע בקרוב על שינוי אסטרטגי בפעילותה. בנימין אמר, כי השינוי הצפוי ישפיע על לקוחות החברה, מבלי שפירט באילו לקוחות מדובר.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by