בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
שרון בכנס פתיחת מערכת הבחירות: אנחנו ננצח 
 
 
חדשות נענע 

יו"ר הליכוד תקף את מטה הבחירות של ברק הטוען כי הבחירה היא בין שלום ומלחמה. נתניהו קרא לבוחרים להצביע עבור שרון אך חזר על הצורך בפיזור הכנסת ועריכת בחירות כלליות

 
 
 
 
 
 
 
 
 
יו"ר הליכוד והמועמד לראשות הממשלה, ח"כ אריאל שרון, מבטיח הערב (רביעי) כי ינצח בבחירות לראשות הממשלה. שרון אמר את הדברים בכנס פתיחת מערכת הבחירות של הליכוד בבנייני האומה בירושלים.

 
את נאומו פתח שרון בנושא חשיבות הבחירות לעתיד המדינה: "ברגע אחד בו יוטל הפתק בקלפי יוכרע עתידה של מדינת ישראל".


 

'אין שלום אמיתי ללא ויתורים'

"יריבינו במערכת הבחירות, ובראשם מר ברק, טוענים שהבחירה היא בין שלום למלחמה", המשיך שרון. "לטענתם, נצחוני בבחירות יביא אותנו לידי מלחמה. זוהי עלילה חמורה. אין במדינת ישראל מחנה אחד, שהוא מחנה השלום, ולעומתו מחנה שאינו חפץ לשלום, ואינו חותר להגיע אליו".

שרון הוסיף לדבריו גם נימה אישית. "את רוב חיי הקדשתי לביטחון המדינה לחמתי בכל מלחמות ישראל, טובי חבריי נפלו לנגד עיניי, אני עצמי נפצעתי לא פעם אחת. אני מכיר את ייסורי המלחמה ואת מחירה הכבד. איש לא יטיף לי בכל הנוגע בכמיהה שלום. איש לא יטיף לי, ולא לאף אחד מאתנו".

שרון אמר כי תכנית השלום שלו מבוססת על פשרות, אך לא הפשרות להן הסכים ראש הממשלה, אהוד ברק. "אין שלום אמיתי ללא ויתורים", אמר שרון, "השלום אליו נגיע יתבסס על פשרה". יחד עם זאת הבהיר שרון, כי בכל הסדר שלום אליו תגיע ממשלה בראשותו, יישמרו האינטרסים החיוניים לביטחון המדינה, עקרון ההדדיות ושלמותה ואחדותה של ירושלים כבירת ישראל.

"אנחנו בבחירות האלה, בעזרת השם, ננצח. אנחנו ננצח", אמר שרון לקול תרועות הקהל והקריאות "ניצחון, ניצחון, ניצחון".

 
 

נתניהו: 'אני קורא לכל תומכי הליכוד לתמוך במועמדותו של שרון'

בכנס נשא דברים גם ראש הממשלה לשעבר, בנימין נתניהו, שלראשונה מאז ההכרזה על ההליכה לבחירות מיוחדות, התייצב חד-משמעית מאחורי מועמדותו של שרון באומרו מעל דוכן הנואמים לאוהדיו: "אני קורא לכל תומכי הליכוד, לכל פעילי הליכוד, לתמוך במועמדותו של אריאל שרון לראשות ממשלת ישראל".

נתניהו שב והזהיר מפני הסכנות הטמונות בהסכמים אליהם שואף ברק להגיע, ובהם חלוקת ירושלים ושיבת פליטים פלסטינים לשטח מדינת ישראל. נתניהו חזר גם על הצורך בפיזור הכנסת ובהליכה לבחירות כלליות. בפתיחת הכנס לחצו שרון ונתניהו זה את ידו של זה בחמימות.

בכנס נאמו גם ראש מטה הבחירות של שרון, ח"כ סילבן שלום, וראש עיריית ירושלים, אהוד אולמרט.

בכנס פתיחת מערכת הבחירות השתתפו כל ראשי סיעות האופוזיציה, למעט חברי הכנסת של סיעות ש"ס ויהדות התורה, שהחרימו את הכנס בשל הופעת נשים במסגרת התכנית האמנותית.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by