בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
מטען החבלה נוטרל ואז צלצל הטלפון שנועד להפעילו 
 
 
חדשות  נענע

בשכונת מאה שערים נמנע פיצוץ של מטען רב עוצמה על ידי אזרח שניתק את הטלפון הנייד מהמטען; קצין הביטחון של משרד החינוך גילה סמוך למשרד לבנת חבלה ולידה נפצים

 
 
 
 
 
 
 
 
 
שני מטעני חבלה נוטרלו הבוקר (חמישי) בירושלים. סמוך לשכונת מאה שערים נמנע אסון כבד לאחר שזוהה ונוטרל מטען רב עוצמה. לא רחוק משם סמוך למשרד החינוך בירושלים נתגלתה לבנת חבלה. בשני המקרים לא היו נפגעים ולא נגרם כל נזק.
 
ברחוב שומרי אמונים, בשכונת מאה שערים בירושלים התגלה מטען המורכב משני פגזים ועם מנגנון הפעלה המחובר למכשיר טלפון נייד בתוך פח אשפה. אשה שעברה במקום הבחינה בצעיר, ככל הנראה פלסטיני, שהשליך תיק לתוך פח האשפה. היא קראה לבנה, אשר פתח את התיק, זיהה את המטען וניתק ממנו את הטלפון הנייד.

הבן הזעיק את המשטרה. כשהגיעו השוטרים למקום, הטלפון שהיה צמוד למטען צלצל, ככל הנראה, לשם הפעלת המטען, ובזכות פעולת הבן לניטרול המטען נמנע אסון. כוחות משטרה סגרו את הרחוב, והם סורקים את האזור בשעה זו.
 

לבנת חבלה נתגלתה ופורקה בירושלים

ברחוב שבטי ישראל, מול משרד החינוך בירושלים גילה קצין הביטחון של המשרד לפנות בוקר (חמישי) לבנת חבלה צבאית ולידה נפצים. לבנת החבלה הונחה בתוך קופסת קרטון, אולם הנפצים לא היו מחוברים אליה. חבלן משטרתי טיפל הצליח לפרק אותה. המשטרה פתחה בחקירת האירוע.
 
 
רוצים לדבר על זה?
בואו לפורום צבא וביטחון בנענע
 

ידיעות נוספות

 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by