בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
שבעה גברים בריטים הודו בפעילות פדופילית באינטרנט 

שבעה גברים בריטים הודו בפעילות פדופילית באינטרנט

 
 
ליעד ליבנה, מערכת סי

משטרת בריטניה: תפסנו את חוד החנית; בין התמונות שנתפסו: תינוק בן פחות משנה

 
 
 
 
 
 
 
 
 
שבעה גברים בריטים הודו שנטלו חלק באחת מרשתות הפורנוגרפיה הפדופילית הגדולות באינטרנט. השבעה הם רק חלק מ-107 עצורים ב-12 מדינות, הקשורים לרשת,שכינויה "Wonderland Club".
 
חברות במועדון נרשמה רק למי שהוזמן, והתשלום עבור הצטרפות היה עשרת אלפים תמונות "בלתי צנועות" של ילדים. התמונות נסרקו והופצו באינטרנט.

במבצע הלכידה, שנערך ב-,1998 תפסה המשטרה הבריטית 750 אלף תמונות פורנוגרפיה פדופילית. שמונה גברים נתפסו בפרשה ההיא - אחד התאבד, ושבעה הובאו למשפט. השבוע, כאמור, הודו באשמה.

"הנתפסים בפרשה הנוכחית הם חוד החנית של הפדופילים בבריטניה, ולכידתם מביאה סוף מוצלח למבצע לכידת פדופילים של משטרת בריטניה", אמר המפקח פיטר ספינדלר, ממחלק הפשע הלאומי. "לא ארהיב לומר שאין אחרים `שם בחוץ`, אבל זו הקבוצה המאורגנת והמתוחכמת ביותר".

בתמונות שנתפסו מופיעים ילדים וילדות ערומים, מהגיל הרך ועד לגיל ההתבגרות. באחת התמונות הופיע
תינוק בן פחות משנה. המשטרה ושירותי הרווחה הבריטיים מנסים לאתר עתה את הילדים, בתקווה שמציאתם תאפשר להעלות גם אישומי ניצול מיני כנגד הנאשמים, שהורשעו עד עתה רק בקשירת קשר.

גזר דינם של שבעת הגברים יינתן בחודש הבא. הם צפויים לעונש המקסימלי הקבוע בחוק על הפצת תמונות בלתי צנועות של ילדים - שלוש שנים.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by