בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
הרצח בבאר שבע: האחיין צלב את דודתו ושרף אותה 

הרצח בבאר שבע: האחיין צלב את דודתו ושרף אותה

 
 
חדשות נענע 

המשטרה פענחה את הרצח המזעזע שארע בתחילת השבוע. עורכת הדין של החשוד מבקשת לשלוח אותו לבדיקה פסכיאטרית

 
 
 
 
 
 
 
 
 
החשוד ברצח אלינור ירמולנסקי, בת 52 מבאר שבע, ביום ראשון השבוע, הודה לדברי המשטרה, במעשה. החשוד, אחיינה של הנרצחת, נער בן 17 מבת ים, הסגיר את עצמו ביום שלישי בלילה והודה כי צלב אותה לאחר הרצח.
 
הרצח אירע ביום ראשון ואת הגופה גילו מכבי האש לאחר שהשתלטו על השריפה שפרצה בבית המגורים שברחוב אבידב בבאר שבע. בעקבות מציאת הגופה פתחה יחידת התשאול של מרחב הנגב בחקירה.

על פי החשד גרר הקטין את דודתו לקומה העליונה בבית העץ, בו התגוררה שם צלב אותה במסמרים אל אחת הדלתות ואחרי כן הצית את הבית ונמלט. החשוד ברצח הגיע לבית המשפחה חמישה ימים לפני מעשה הרצח, זאת לאחר שבני משפחתה של ירמולנסקי שיחררו אותו ממעצר בערבות של 40 אלף שקלים, ושיכנו אותו בביתם בתנאי מעצר בית לאחר שנחשד בשוד קשיש.

החשוד הסגיר את עצמו באמצעות עורכת הדין שלו, שרון בכר, אשר ליוותה אותו למשטרת מרחב ירקון, משם הועבר ליחידת התשאול במרחב הנגב.

בחקירתו הוא הודה, לדברי המשטרה ברצח, אך התקשה לשחזר את הרצח. עו"ד בכר טוענת, הוא שרוי במצב נפשי קשה וכי בשיחותיה עמו, טען שאלוהים נגלה אליו ואמר לו שאם לא יבצע את הרצח, הוא ימות. הוא סיפר לה כי דימה את הנרצחת לערפד ודיבר על גלגול נשמות. לדברי עו"ד בכר המדובר בבחור שאינו כשיר לעמוד לדין, ולכן יש לשלוח אותו לבדיקה פסיכיאטרית.

 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by