בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
קלינטון לראשות ממשלת ישראל?!? 
 
 
רויטרס

אם תשאלו את חברי הפרלמנט של פאב אברקסס בת"א, המוביל קמפיין לבחירתו של נשיא ארה"ב היוצא לראשות הממשלה, תגלו שיעור תמיכה המזכיר את זה של סדאם חוסיין בבגדאד

 
 
 
 
 
 
 
 
 
אם נשיא ארצות-הברית היוצא, ביל קלינטון, מחפש סידור עבודה - כס ראש ממשלת ישראל מחכה לו. בפאב אברקסס בתל-אביב, המוביל מזה מספר שבועות קמפיין המדיף ריח חזק של אלכוהול למען בחירתו של קלינטון כראש ממשלת ישראל, מועמדותו של קלינטון ממשיכה לעורר התלהבות.
 
"הוא פנסיונר. הוא יחפש עבודה והוא לא ירצה להנמיך את הסטנדרטים", אומר אדיק ארליך (38) שותף חלקי בפאב, ומוסיף: "להיות ראש ממשלה בישראל זה יותר טוב מלהיות נשיא ארצות-הברית".
 
בעקבות האכזבה משני המועמדים לראשות הממשלה - ראש הממשלה, אהוד ברק, ויו"ר הליכוד, אריאל שרון - החליטו הסובאים הקבועים בפאב - המכנים עצמם "הפרלמנט של אברקסס" - להשיק את הקמפיין לבחירתו של קלינטון. על מועמדותו של קלינטון אומר ארליך: "זו הפנטזיה שלנו".

בפאב מחלקים חולצות טריקו עם תמונתו של קלינטון מנופף בידיו לקהל, והכיתוב: "קלינטון לשלטון - ישראל 2001".

שלמה לקר (35), סוחר בורסה, אומר ש"כשמאלני, ברק נשא ונתן בדרך שמחלקת את המדינה". "שרון? לבנון", הוא פוסל את האפשרות השניה. במצב עניינים שכזה, גם לקר תומך במועמדותו של קלינטון.

למה דווקא קלינטון? להילה וידור (25), ברמנית באברקסס וסטודנטית לתיאטרון, יש הסבר מאיר עיניים: "בגלל מוניקה, כמובן". "ברק לא מספיק חזק, שרון יותר מדי אולד-פיישן. לו (לקלינטון) יש סטייל".

ביום הבחירות, מתכוונים חלק מחברי "הפרלמנט של אברקסס" להישאר בבתיהם, בעוד החלק האחר מתכוון לשלשל פתק עליו יירשם שמו של קלינטון.


 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by