בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
סופית: אושר המיזוג בין אמריקה אונליין וטיים-וורנר 
 
 
מערכת סיון.קום

ועדת התקשורת הפדרלית אישרה את הקמת אימפריית התקשורת הגדולה ביותר בארה"ב. האישור התקבל לאחר שהושגה פשרה בנוגע לשירותי המסר המיידיים של אמריקה אונליין. שווי העיסקה - 106 מיליארד דולר

 
 
 
 
 
 
 
 
 
המיזוג בין אמריקה אונליין (AOL) לטיים וורנר, המוערך בכ-106 מיליארד דולר, עבר את המכשול הממשלתי האחרון. ועדת התקשורת הפדרלית (FCC) אישרה אתמול (חמישי) את מיזוג שתי החברות ובכך סללה את הדרך להקמת איפריית התקשורת הגדולה ביותר בארצות-הברית.
 
החברה החדשה, שתיקרא אמריקה אונליין-טיים וורנר, תשלב את ספקית שירותי האינטרנט הגדולה בארצות-הברית, לה 26 מיליון מנויים, עם ענק תקשורת בעל 21 מיליון מנויים למערכת הכבלים, בהם הערוצים סי-אן-אן, טיים-וורנר ו-HBO.
 
יו"ר ה-FCC, וויליאם קנרד, אמר כי המיזוג החדש מציב אתגרים עצומים בפני הוועדה. לדבריו, בהחלטתה ניסתה הוועדה לשמור על חופש הבחירה של הצרכן בספק שירותי אינטרנט, מבלי לכבול את הטכנולוגיה החדשה לתקנונים מגבילים.

גלוריה טריסטני, אחת מחברות הוועדה, חששה כי המיזוג בין ספק שירותי הכבלים וספקית שירותי המסרים יגרום לאיחוד מסוכן של תשתיות ותכנים. לאחר שבועות ארוכים של דיונים בנושא הורה ה-FCC לאמריקה אונליין כי היא מחוייבת לתכנן את הדור הבא של המסרים המיידיים, כך שהוא יוכל לפעול עם מערכות מתחרות.

ומה עם הגולשים - ירוויחו מהאיחוד או יפסידו ממנו? מדברים על זה עכשיו בפורום תרבות דיגיטלית בנענע
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by