בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
קלינטון: בוש יצטרך להשלים את מלאכת תהליך השלום במזה"ת 
 
 
רויטרס

נשיא ארה"ב היוצא אמר כי העובדה שישראל והפלסטינים הסכימו עקרונית להצעת הגישור האמריקנית היא משמעותית. מעריך שהכיוון הכללי של מדיניות החוץ של ממשל בוש יהיה דומה

 
 
 
 
 
 
 
 
 
נשיא ארצות-הברית היוצא, ביל קלינטון, אומר היום (שישי) כי הוא משלים עם כך שתהליך השלום במזרח-התיכון וכי את המלאכה יצטרך להשלים הנשיא הנבחר, ג`ורג` וו. בוש.
 
"מה שלא יהיה, האחריות תוטל על הממשל הבא ועל המנצח בבחירות בישראל, מי שזה לא יהיה", אמר קלינטון בראיון שהעניק במטוסו לסוכנות הידיעות רויטרס, "יש לקוות שהתהליך הזה יימשך".
 
קלינטון אמר שעל אף שכמה נושאים עדיין שנויים במחלוקת בין ישראל לפלסטינים, העובדה ששני הצדדים הסכימו עקרונית להצעת הגישור שיזם היא חשובה: "אני חושב שזה די משמעותי, למעשה, על אף שהיא (ההסכמה) הגיעה שישה ימים מאוחר ממה שרציתי, שהפלסטינים הסכימו עכשיו באופן עקרוני לפרמטרים". "לפחות ממשלת ישראל והרשות הפלסטינית הסכימו לפרמטרים".
 
 

'מעולם לא ראיתי מצב כזה'

קלינטון אמר שהסיכויים להשיג הסכם בשמונת הימים שנותרו לו בבית הלבן הם קלושים. "בכל שמונה השנים", אמר קלינטון, "שכיהנתי כנשיא, מעולם לא ראיתי מצב כמו זה - בו הנסיבות, לרבות הזמן הקצר שנותר לי בשלטון, שליליות".

באשר לתהליך השלום תחת ממשל בוש, אמר קלינטון: "עשויים להיות הבדלים בגישה ובסדר הקדימויות, אך אני מאמין שהכיוון הכללי יהיה דומה".האם על בוש למנות את קלינטון כשליח שלום מיוחד למזה"ת? מדברים על זה עכשיו בפורום אקטואליה בנענע

 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by