בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
ח"כ יעל דיין: רק ברק יחליט אם לפנות מקומו לפרס 
 
 
עידו שטרנברג

'אני אפילו לא פונה אליו בעניין הזה', אומרת דיין, שמעריכה כי לא תמונה לשרה גם אם ברק ינצח בבחירות

 
 
 
 
 
 
 
 
 
ח"כ יעל דיין אומרת היום (ראשון) כי רק ראש הממשלה, אהוד ברק, יוכל לקבל את ההחלטה אם לפנות את מקומו לשר לפיתוח אזורי, שמעון פרס, כמועמד לראשות הממשלה.
 
"אמרתי, ואני חוזרת ואומרת: יש רק אדם אחד שיוכל להחליט את ההחלטה הזו", אמרה דיין בראיון לחדשות נענע. "האדם היחיד שיכול לעשות את השיקול הזה זה אהוד ברק". דיין הבהירה כי היא "אפילו לא פונה אליו בעניין הזה".
 
בתשובה לשאלה מה הסיכוי שברק אכן יכריע לטובת הסרת מועמדותו, דיין אמרה על ראש הממשלה, ש"גם הוא קורא סקרים", אך אינה יכולה להעריך את הסיכויים, שברק אכן יחליט לוותר על הצגת מועמדותו.

באשר לפעילות בשטח להחלפת ברק בפרס, אמרה דיין: "גם אם הכוונה הראשונית היתה טובה, זה לא מקדם לא את השלום ולא את המועמד שלנו". דיין אמרה כי היא אינה בטוחה שלפרס סיכויים טובים יותר משל ברק לגבור על יו"ר הליכוד, ח"כ אריאל שרון: "ראינו גם סקרים שמשתנים, לפי מה אני יכולה לדעת?".

באשר לשאלת אחריותו של ברק למצבו בסקרים אמרה דיין כי "עשו כאן בית-דין שדה אחרי שנה וחצי, בלי שהוא סיים את הקדנציה. אני לא יודע מי אחראי, אבל אי אפשר לגלגל הכל עליו". דיין הוסיפה כי בסופו של דבר הטיעון המכריע בעד מועמדותו של ברק הוא, ש"אף אחד, לא מהשמאל ולא מהשמאל הרדיקלי, יכול לבוא ולהגיד (לברק): הבטחת שלום - ועיכבת".

דיין העריכה כי אם ברק ינצח בבחירות הוא לא ימנה אותה לשרה בממשלתו. אם ברק היה רוצה בכך, אמרה דיין, "הוא יכול היה למנות אותי בשנה האחרונה אי אילו פעמים".
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by