בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
ובתפקיד ניסים משעל: הגולשים 
 
 
חדשות נענע 

הפורטל נענע קיים הערב את העימות האינטרנטי הראשון בישראל בהשתתפות חברי הכנסת אלי גולדשמיט מהעבודה ומיכאל איתן מהליכוד - בלי קלישאות ובלי צנזורה

 
 
 
 
 
 
 
 
 
הפורטל נענע מבית נטוויז`ן קיים הערב (שני) את העימות המקוון הראשון בישראל, בהשתתפות יו"ר מטה ההסברה של ברק, ח"כ אלי גולדשמיט (ישראל אחת), וח"כ מיכאל איתן (ליכוד). חברי הכנסת השיבו לשאלות הגולשים שפנו אליהם בשאלות זהות ובשאלות נפרדות.
 
ח"כ גולדשמיט פנה לגולשי השמאל המתלבטים ואמר: "מי שלא מצביע - מצביע שרון". גולדשמיט אמר גם כי "אני מאוד מקווה שנוכל להקים קואליציה שתוכל ליישם רעיונות חילוניים-ליברליים" והתחייב בפני מצביעי השמאל ש"לש"ס לא תהיה השפעה חזקה יותר בקואליציה שנקים".

לבקשת אחד הגולשים נתן גולדשמיט שתי סיבות טובות להצביע לברק: "האחת, הוא הוציא אותנו מלבנון; השניה, הוא יביא שלום". גולדשמיט הסכים גם לגלות שהוא אוהד את קבוצת מכבי תל-אביב בכדורגל.

ח"כ מיכאל איתן קרא למטה ברק לא להפחיד את הציבור במלחמה ואמר כי בליכוד לא חוששים מהחלפת ברק בפרס כמועמד לראשות הממשלה, שכן "שרון מנצח בקלות גם את פרס".

בתשובה לשאלת אחד הגולשים האם שרון ראוי לשמש כראש ממשלה, על אף אחריותו, כביכול, לטבח סברה ושתילה, אמר איתן כי "שרון לא נפסל לכהן כראש ממשלה. וחוץ מזה, אולי נדבר על מלחמת השחרור או מלחמת טרויה? אתם מעדיפים לברבר על העבר במקום להתייחס להווה?".

איתן, שעוקב מזה מספר חודשים אחר פרשת העמותות שסייעו לבחירתו של ברק לראשות הממשלה, טען כי ראש הממשלה "מינה למטה הבחירות שלו עבריינים רק בגלל העובדה שהוא חושש שידברו במשטרה".

 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by