בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
מילוא התפטר מהממשלה 
 
 
חדשות נענע 

שר הבריאות המתפטר הסביר כי לא יוכל להיות חבר בממשלה שמסכימה לוותר על הריבונות בהר הבית. מטה ברק: 'ניסיון לא מוצלח להבטיח לעצמו כיסא ועתיד פוליטי'

 
 
 
 
 
 
 
 
 
השר רוני מילוא התפטר הבוקר (ראשון) מהממשלה, על רקע התשובה החיובית שנתנה הממשלה להצעת הגישור של נשיא ארצות-הברית, ביל קלינטון, הכוללת פשרה בהר-הבית.
 
אתר האינטרנט של העיתון "הארץ" מדווח כי במכתב ההתפטרות שהוגש לראש הממשלה, כתב מילוא כי כבר בזמן פסגת קמפ-דיוויד הוא הבהיר, שלא יוכל להיות שותף להחלטה שיש בה משום ויתור על הריבונות הישראלית בהר הבית, שכן "עם שמתכחש לעברו מסכן את עתידו".

מהליכוד נמסר בתגובה להתפטרות כי: "הליכוד מברך על כך שמילוא עשה את הצעד הנדרש ופרש ממשלת ברק, שאינה שומרת על הביטחון ופועלת בניגוד להתחייבויות ראש הממשלה שלא לנהל משא ומתן תחת אש, והביאה לפגיעה באינטרסים לאומיים וביטחוניים".

עוד טרם התפטרותו נמסר ממטה ברק כי "כוונתו של השר מילוא להתפטר היא ניסיון לא מוצלח להבטיח לעצמו כיסא ועתיד פוליטי". עוד נמסר כי ברק הבהיר כבר שלא יחתום על מסמך המעביר את הריבונות בהר הבית לפלסטינים.

מילוא הכחיש כאילו בכוונתו לחזור לליכוד, ואמר כי סוגייה זו אינה עומדת כרגע על הפרק. לדבריו, "הבחירות הן רק לראשות הממשלה, ואני אצטרך בסופו של דבר להחליט במי לתמוך". מילוא הוסיף כי שני המועמדים - ראש הממשלה, אהוד ברק, ויו"ר הליכוד, ח"כ אריאל שרון - ראויים בעיניו, על אף שהראשון טעה בעניין הר-הבית.

 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by