בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
הרשות מאיימת להחרים את מפגשי התיאום הביטחוני עם ישראל 
 
 
חדשות נענע 

בכירים ברשות טוענים כי ישראל אינה עומדת בהתחיבויותיה להרגיע את השטח. פעילי פתח': נפעל נגד שיתוף הפעולה הביטחוני עם ישראל

 
 
 
 
 
 
 
 
 
בכרוז חריף שהתפרסם היום (ראשון) בצהריים בשטחים, תוקף ארגון הפתח` את בכירי מנגנוני הביטחון הפלסטינים. `הם נפגשים עם הישראלים כדי לשמור על תעודות האח"מ שלהם``, נכתב בכרוז.
 
בכרוז מודיעים אנשי הפתח` כי הזרוע הצבאית של הארגון תפעל נגד שיתוף הפעולה הבטחוני עם ישראל. `מטרתו של שיתוף הפעולה היא לסיים את האינתיפאדה. אין לשבת עם הישראלים למשא ומתן במישור המדיני. אנו נקטע את ידי מי שיעז להשתתף בסיורים המשותפים עם הצבא הישראלי`, נכתב בכרוז.

בערב אמור מוחמד דחלאן, ראש הביטחון המסכל הפלסטיני, להפגש עם השר אמנון ליפקין שחק ובכירים נוספים, אך לדברי מקורות פלסטינים בכירים הפגישה לא תצא לפועל עקב חילוקי דעות מהותיים בין הישראלים לפלסטינים.

`ישראל דורשת לעצור פעילי חמאס וג`יהאד איסלמי אך הפלסטינים אינם מסכימים לצעד כזה לנוכח סירובה של ישראל לבצע את חלקה בהבנות ובהסכמים שהושגו בין הצדדים` אמר המקור.

בראיון שהעניק היום דחלאן לתחנת הרדיו `קול פלסטין` אמר כי `הרשות הפלסטינית תמשיך לרדוף את משתפי הפעולה עם ישראל. לא על כולם ייגזר עונש מוות, כיון שזהו העונש הקיצוני ביותר במקרים אלה`.


בישיבת הממשלה שנערכה היום בבוקר אמר ראש אגף המודיעין במטכ"ל, האלוף עמוס מלכא, כי יש ירידה ניכרת בפעילות החבלנית בשטחים אך אין בכך די. מתאם הפעולות בשטחים, האלוף יעקב אור, דיווח על לחץ כלכלי קשה בתחומי הרשות וציין כי מתחילת האינתיפאדה איבדה הרשות הכנסות ב-2.5 מיליארד שקל.

 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by