בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
ברק מגנה בחריפות את ההוצאות להורג ברשות של משתפי פעולה 
 
 
חדשות נענע 

דחלאן: נמשיך לרדוף את משתפי הפעולה; ראש ועד סייעני כוחות הביטחון בישראל עתר לבג"ץ בדרישה שישראל תנתק כל מגע עם הרשות עד להפסקת ההוצאות להורג; בית משפט פלסטיני הטיל היום גזר דין מוות על שני פלסטינים נוספים

 
 
 
 
 
 
 
 
 
ראש הממשלה, אהוד ברק, גינה היום (ראשון) בחריפות את "משפטי השדה" שערכה הרשות הפלסטינית לחשודים בשיתוף פעולה עם ישראל ואת הוצאתם להורג על ידי כיתת יורים.
 
"מצער שהרשות הפלסטינית, השואפת להיות יישות מוכרת, נוקטת במשפטי ראווה המזכירים תקופות אפלות", נמסר בהודעה שפרסמה לשכת ברק. הוא טען כי אין כל יסוד לטענות שהועלו כנגד הפלסטינים שהוצאו להורג, כאילו היו משתפי פעולה.
 

דחלאן: נמשיך ברדיפת משתפי פעולה

ראש מנגנון הבטחון המסכל בעזה, מוחמד דחלאן, הדגיש בצהרים, שהרשות הפלסטינית תמשיך לרדוף את משתפי הפעולה עם ישראל, "לא על כולם ייגזר עונש מוות, כיון שזהו העונש הקיצוני ביותר במקרים אלה", אמר דחלאן בראיון לתחנת הרדיו "קול פלסטין".

בעוד הדיון הציבורי הולך ותופס תאוצה, גזר היום בית המשפט הפלסטיני בבית לחם גזר דין מוות על שני פלסטינים נוספים. השניים נמצאו אשמים בשיתוף פעולה עם ישראל, שיתוף פעולה שהביא לחיסולו של חוסיין אבאיית. יו"ר הרשות, יאסר ערפאת, עדיין לא חתם על פסק הדין.
 
 

עתירה לבג"צ: להפסיק את המו"מ עם הרשות עד להפסקת ההוצאות להורג

ב- YNET דווח כי ראש ועד סייעני כוחות הביטחון בישראל, רמי ברהום, עתר היום לבג"צ בדרישה שישראל תנתק כל מגע ומו"מ עם הרשות הפלסטינית עד להפסקת ההוצאות להורג של משתפי הפעולה.

בעתירתו מציין ברהום כי ממשלת ישראל אינה עושה דבר כדי להגן על משתפי פעולה אותם היא מגייסת. ברהום טוען כי המעשה הוא בבחינת "הכושי עשה את שלו". לכן, הוא מבקש מבית המשפט להתערב משפטית חוקית ומצפונית למען הצלת חייהם של משתפי הפעולה.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by