בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
נמצאה גופתו של רון צאלח 
 
 
חדשות נענע 

צאלח, בוגר סיירת מטכ"ל, נרצח ככל הנראה על ידי חוליית מחבלים שחדרה לאזור גוש קטיף. הוא נמצא הבוקר ללא רוח חיים באזור החממות בישוב

 
 
 
 
 
 
 
 
 
גופתו של רוני צאלח, תושב כפר ים אשר בגוש קטיף, שנעדר מביתו החל מאתמול אחר הצהריים, נמצאה הבוקר (שני) באזור החממות בכפר ים. מבדיקת הגופה עולה כי הוא נורה בראשו.
 
צאלח, בוגר סיירת מטכ"ל, ניסה ככל הנראה להאבק במחבלים אך ללא הואיל. גופתו נמצאה על ידי גששי צה"ל. צאלח היה בן 32 בהרצחו. הוא הותיר אחריו אשה, אושרית, ותינוק בן שנה וחצי. הלוויתו תתקיים היום (שני) בשעה 15:00 בגוש קטיף. 

העלמותו של צאלח

צאלח נעלם אתמול בצהריים כשעבד בחממות היישוב נצר חזני. חותנו גילה במקום את מכשיר הטלפון הסלולרי שלו וחפצים אישיים אחרים, והזעיק את כוחות הצבא שהחלו בחיפושים אחר צאלח בסיוע מסוקים. בעקבות החיפושים נחסמו לתנועה כל צירי התנועה ברצועת עזה.

עד למציאת הגופה הניחו בישראל כי צאלח נחטף וישראל אף העבירה מידע בעניין לכוחות הביטחון הפלסטינים וביקשה מהם לעזור במציאתו. מכוניתו של צאלח מותקן מכשיר איתור, שמאותותיו התברר כי המכונית נמצאת בתחום הרשות הפלשתינית, באזור חאן-יונס. מאוחר יותר התברר כי המכונית הוצתה ליד חאן יונס.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by